syngoku1
Dołączył/a: grudzień 2010
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas zakaz powinien obowiązywać o sprzedaży rano. Np od 10:00. To rozwiązało by problem z rannymi bocianami o 6:00 pod monopolowymi.
0
“… o LaLigi o rejestracjach FFP?” ??? - prosiłbym o poprawę tytułu.
0
@Bartula no właśnie podania za plecy to wina boiska.
0
@APTAPT omg. Serio ?
0
Napewno z ferranem w pierwszym, daleko zajedziemy. Lewy samą obecnością zmusza rywali do głębszej analizy.
0
@novy1899 z tego co pamiętam, Ronaldo zerwał wiązadła 3 razy i został mistrzem świata. Tak że spokojnie
0
@maatiixx wydaje mi się że to będzie działało odwrotnie. To będzie cięższa decyzja o zwolnieniu pracownika, właśnie przez pryzmat utraty przez niego świadczeń. Tak mi się wydaje.
8
@Aragorn33 poczekaj…. Banki przygotowują miliony umów rocznie, myślisz że się mylą? Ale jak się urzędnik pierdyknie to luz, bo dużo umów podpisują. Tu chodzi o bezkarność i nie pociąganie do odpowiedzialności majątkowej urzędników.
1
@Marusek mam tak samo. Jaka premia? W jakiej wysokości ? Za co ? Omg.
2
@MILOSZ_F22 dlatego nie że nie ma nikogo w jego miejsce o takiej klasie i umiejętnościach
0
@Pateroos pokarze to zawodowi gracze w pokera ;)
3
@agaFCB oznacza to ze facet jest niedojrzały, jakikolwiek problem to by nie był. Dojrzały mężczyzna z natury powinien podejmować decyzje szybko, nawet te trudne i niekomfortowe, jak na przykład o rozmowie na ciężki temat.
Psychologiem nie jestem. Biorę opinie z własnego doświadczenia.
Życzę wam cierpliwości.
6
Spoczywaj w spokoju. Serce pęka na takie newsy.
1
@Cule4Life dokładnie to oznacza. Było tak przez lata. Dlatego ciężej jest dostać bilet na jakiś super mecz ligowy, a łatwiej na europejskie puchary czy puchar króla. Nie przejmuj się jednak.pomimo sprzedaży prawie 88k karnetów zawsze jest miejsce na stadionie. Nie wszyscy karnetowicze przychodzą co kolejkę na stadion. Nigdy nie miałem problemu , chyba że chodzi o mecz z Realem. Było losowanie. A tak to wchodzisz na stronę i kupujesz miejsce gdzie jest wolne.
1
@Rupert_Haubica do garnituru Smart Watch jak najznaczniej tylko z eleganckim bandem.
1
@TR3YWAY Apple Watch Ultra 2 - 900€. I wystarczy na parę lat. W częściej też Apple (5lat)- dawałem 500€.
0
@Comentateiro w tym głosowaniu nie idą za pisem. Ida przeciw zamknięciu PO.
3
@Jakchcesz no nie. Nie chcą mięs prezydenta i rząd z tego samego ugrupowania. Gdyby było inaczej to głosowali by n trzaska.
0
@Jakchcesz udajesz że nie wiesz o co chodzi i chce po prostu podymić ?
1
@konik83 możesz sobie z tarasu popatrzeć na plac budowy ;)
0
@Aureczek w mojej ocenie był. Ogolenie Marciniak dostosował się do ligi hiszpańskiej poziomem. 11 fauli na Yamalu i dopiero żółta kartka w dogrywce po faulu na nim. Ton jest pojebane.
0
Brak slow jak my gramy w defensywie. Brak słów.
0
@ShawnC uważam że olmo ofensywnie to profesor. Niestety odpuścił kredycie 2 razy we własnym polu karnym. Obie bramki spadają na jego konto.
0
@tomek1656 kogo ?
Veb
0
@Pedri16Future mam takie samo odczucie. Real stał przez pierwsze 30 min.
0
Presja na sędziego nonstop. Od 25 min zaczyna nie wytrzymywać. Karny za faul na cubarsim plus zagranie ręką choć wiem że można takie coś gwizdnąć jak i nie. Co najmniej oszczędził 2 zoltka dla białych.
1
@Bobo25 odnoście w futbolu oczywiście ;)
2
Cała ta afera, miała jeden cel. Wywarcie presji na sędziach. Presji jakiej jeszcze osobiście przez moje skromne 36 lat życia nie doświadczyłem i nie widziałem. Real chce, bo może, zrobić taki numer i nic, absolutnie nic i nikt nie może nic z tym zrobić. Zero kar, reprymend, zawieszeń lub innych sankcji. Jeszcze tylko brakuje informacji na 2-3 godziny przed meczem, że główny arbiter się rozchorował, lub że ma sraczke i musi zostać zmieniony. Dopełniło by to obrazu jaką władzę mają biali. Barca musi pokazać dzisiaj absolutnie, że ma jaja. 1:0 lub 5:0, oby do przodu.
VeB
Trzymamy kciuki i kibicujemy.
Pozdro, miłego dzionka.
0
A ja czuję że będzie miał asystę do lewego dzisiaj
0
@Bossmantoja no właśnie i to jest problem. Kolejny klub musi mu zaproponować 50% obecnego wynagrodzenia