Brawo dla Barcy na koniec zawsze ładnie sie pokazują nasi ulubieńcy.. ;) VeB!! a tak z innej beczki Sreal 8:1 jakby nie było to są w dobrej formie i myśle że w następnym sezonie będzie bardzo ale to bardzo trudno przejść Sreal i Mou, z dnia na dzien ta drużyna staje się lepsza na nasze nieszczeście.. :/
Brawo dla Barcy na koniec zawsze ładnie sie pokazują nasi ulubieńcy.. ;) VeB!! a tak z innej beczki Sreal 8:1 jakby nie było to są w dobrej formie i myśle że w następnym sezonie będzie bardzo ale to bardzo trudno przejść Sreal i Mou, z dnia na dzien ta drużyna staje się lepsza na nasze nieszczeście.. :/
Komentarze
0
Brawo dla Barcy na koniec zawsze ładnie sie pokazują nasi ulubieńcy.. ;) VeB!! a tak z innej beczki Sreal 8:1 jakby nie było to są w dobrej formie i myśle że w następnym sezonie będzie bardzo ale to bardzo trudno przejść Sreal i Mou, z dnia na dzien ta drużyna staje się lepsza na nasze nieszczeście.. :/
0
Brawo dla Barcy na koniec zawsze ładnie sie pokazują nasi ulubieńcy.. ;) VeB!! a tak z innej beczki Sreal 8:1 jakby nie było to są w dobrej formie i myśle że w następnym sezonie będzie bardzo ale to bardzo trudno przejść Sreal i Mou, z dnia na dzien ta drużyna staje się lepsza na nasze nieszczeście.. :/