syzje
Dołączył/a: styczeń 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Antimadridista_WR zamiast podyskutować na poziomie, spamują i robią gównoburze na la bambli
21
Gdybyście chodź troche znali zasady to byscie wiedzieli, ze gosciu ktory był na spalonym , zablokował Inigo, który nie mogl odpowiednio zareagować.
Tragedia, znawcy ..
0
Po dumną i bogatą Polskę!
0
@MichuZ44 xD xD
1
@Kondziubarca Po dumną i bogatą Polskę!
2
@LukaszFan a po co robić transmisje po meczu plebsu
0
Czy jest tu ktoś, kto mi wytłumaczy, dlaczego taki Pan Piłkarz jak Robert Lewandowski zarabiający miliony monet, nie jest w stanie po tylu latach gry w piłkę dobrze jej przyjąć lub odegrać, a jeśli już to robi, to wygląda to wygląda przy tym jak ktoś kto gra w piłkę maksymalnie rok ? Naprawdę, nie rozumiem tego
0
@Maks91 tak samo jak wielki Robert Lewandowski xD
Ja nie rozumiem, jak na takim poziomie tacy zawodnicy mogą mieć z tym problem
0
@Benz super, postawiłem łamaki w jedną i drugą stronę po dyszku :))
8
ryk i łzy prześcieradeł , coś pięknego, miód na moje uszy, miód na moje oczy.
CU DO WNIE
0
@Donnie_Darko moj piekarnik do 250 stopni nagrzewa sie w 2 minuty, czy to rozwiazuje problem ?
0
@Talion czyli niczym sie nie rozni, moj piekarnik nagrzewa sie do 250 stopni w 2 minuty, to niezly airfryer
0
@clyde a czym sie rozni airfryer od piekarnika ?? Co moge zrobic w tym airfryerze a w piekarniku nie ?
1
@BoRoWieC ja zrobiłem inżyniera i poszedłem na magisterkę, ale po 1 semestrze dodatkowo full zdalnych studiów uznałem że gadają tam rzeczy o których po prostu już wiem więc rzuciłem to po 1 semestrze , szczególnie że dużo płaciłem. W twoim przypadku byłoby mi po prostu szkoda tego czasu i wyrzeczeń żeby iść dalej więc zagryzłbym zęby i dokończył to i miał to w dupie. Moja mama tak samo by powiedziała. Pomyśl o tym jak dużo czasu straciłeś i nie wiem czy pieniędzy, żeby mieć ten głupi papier. Jeśli Ci nie szkoda i nie będziesz żałować to to wal, jesli uważasz że jednak trochę szkoda i może Ci się to przydać w przyszłości to naprawdę zostało niewiele czasu i masz to z głowy.
1
@BoRoWieC co to za studia ?
0
Wojciech Szczęsny w wywiadzie pomeczowym:
"Ta drużyna to najlepsza Barcelona z ostatniej dekady"
0
Wy piszecie co Wojtek zrobił, a to jego była piłka i to on był na najlepszej pozycji, Balde nie umie patrzeć gdzie biegnie, wina Balde zdecydowanie. Tragedia
1
@koziar 14 000 h przy CS:GO i CS2 :)
https://steamcommunity.com/id/syxzjae
0
@Salchent pisząc Faker esport, to tak jakbyś napisał - Messi Sport ... Proszę się nie ośmieszać, totalny bezsens .. Faker mógł być najlepszy ale w LoLu, tak samo jak masz wiele innych gier CS:GO - s1mple bez wątpienia, obecnie w CS2 - Zywoo, masz jeszcze dotę, R6 i wiele wiele innych gier esportowych :)
Pozdro
0
@Kapitan hawk Dokładnie masz racje, tak samo nie chciało mu się przez cały okres trwania swojej kariery być nawet blisko w dorównaniu LIONELOWI MESSIEMU, któremu nawet się nie chciało a i tak przewyższał wszystkich od niechcenia.
0
@barca__rządzi tak samo jak na to czy umrze lub nie
0
@Barcasub Johhny Sins
0
mowilem, ze bedzie 5? jeszcze 3
1
Dlaczego w takiej sytuacji jak ta VAR nie zadziala i nie wroci do akcji i nie da faulu i zoltej kartki ??????
4
45 min dzieli nas do spektaklu w którym to Barcelona rozgromi 5-0 Napoli.
1
@tomek8756 https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-pionowe/odkurzacz-pionowy-philips-aqua-8000-xc8347-01?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA0bWvBhBjEiwAtEsoWxg7QUqnsOAetvYWiRpaPg5gD2YLPeKW06lB-A9AnArK-mXXG_VqvhoC9XoQAvD_BwE
Bierz a nie będziesz zawiedziony.
0
@bartekvisca oj tak, przywalenie bokserowi z podkowa w rękawicy :)
Stara dobra klikanka i wbrew pozorom nie taka łatwa :)
0
@Roobo a co lewy takiego zrobił że duży kuwa minus? XDDD
0
Wielki Yamine Lamal!!!!!!
1
Wraca człowiek po całym dniu pracy na chatę, w trakcie dostaje powiadomienie że mecz Barcelony wkrótce się rozpocznie..
Ktoś jeszcze zapomniał o dzisiejszym meczu?
Takie niespodzianki to ja lubię :))
Jazda z nimi! Po 3 punkty VeB!
Bez Roberta zobaczycie, że będą grać 3 razy lepiej :))