1

@Antimadridista_WR zamiast podyskutować na poziomie, spamują i robią gównoburze na la bambli

21

Gdybyście chodź troche znali zasady to byscie wiedzieli, ze gosciu ktory był na spalonym , zablokował Inigo, który nie mogl odpowiednio zareagować.
Tragedia, znawcy ..

0

Po dumną i bogatą Polskę!

0

@MichuZ44 xD xD

1

@Kondziubarca Po dumną i bogatą Polskę!

2

@LukaszFan a po co robić transmisje po meczu plebsu

0

Czy jest tu ktoś, kto mi wytłumaczy, dlaczego taki Pan Piłkarz jak Robert Lewandowski zarabiający miliony monet, nie jest w stanie po tylu latach gry w piłkę dobrze jej przyjąć lub odegrać, a jeśli już to robi, to wygląda to wygląda przy tym jak ktoś kto gra w piłkę maksymalnie rok ? Naprawdę, nie rozumiem tego

0

@Maks91 tak samo jak wielki Robert Lewandowski xD

Ja nie rozumiem, jak na takim poziomie tacy zawodnicy mogą mieć z tym problem

0

@Benz super, postawiłem łamaki w jedną i drugą stronę po dyszku :))

8

ryk i łzy prześcieradeł , coś pięknego, miód na moje uszy, miód na moje oczy.

CU DO WNIE

0

@Donnie_Darko moj piekarnik do 250 stopni nagrzewa sie w 2 minuty, czy to rozwiazuje problem ?

0

@Talion czyli niczym sie nie rozni, moj piekarnik nagrzewa sie do 250 stopni w 2 minuty, to niezly airfryer

0

@clyde a czym sie rozni airfryer od piekarnika ?? Co moge zrobic w tym airfryerze a w piekarniku nie ?

1

@BoRoWieC ja zrobiłem inżyniera i poszedłem na magisterkę, ale po 1 semestrze dodatkowo full zdalnych studiów uznałem że gadają tam rzeczy o których po prostu już wiem więc rzuciłem to po 1 semestrze , szczególnie że dużo płaciłem. W twoim przypadku byłoby mi po prostu szkoda tego czasu i wyrzeczeń żeby iść dalej więc zagryzłbym zęby i dokończył to i miał to w dupie. Moja mama tak samo by powiedziała. Pomyśl o tym jak dużo czasu straciłeś i nie wiem czy pieniędzy, żeby mieć ten głupi papier. Jeśli Ci nie szkoda i nie będziesz żałować to to wal, jesli uważasz że jednak trochę szkoda i może Ci się to przydać w przyszłości to naprawdę zostało niewiele czasu i masz to z głowy.

1

@BoRoWieC co to za studia ?

0

Wojciech Szczęsny w wywiadzie pomeczowym:
"Ta drużyna to najlepsza Barcelona z ostatniej dekady"

0

Wy piszecie co Wojtek zrobił, a to jego była piłka i to on był na najlepszej pozycji, Balde nie umie patrzeć gdzie biegnie, wina Balde zdecydowanie. Tragedia

1

@koziar 14 000 h przy CS:GO i CS2 :)

https://steamcommunity.com/id/syxzjae

0

@Salchent pisząc Faker esport, to tak jakbyś napisał - Messi Sport ... Proszę się nie ośmieszać, totalny bezsens .. Faker mógł być najlepszy ale w LoLu, tak samo jak masz wiele innych gier CS:GO - s1mple bez wątpienia, obecnie w CS2 - Zywoo, masz jeszcze dotę, R6 i wiele wiele innych gier esportowych :)

Pozdro

0

@Kapitan hawk Dokładnie masz racje, tak samo nie chciało mu się przez cały okres trwania swojej kariery być nawet blisko w dorównaniu LIONELOWI MESSIEMU, któremu nawet się nie chciało a i tak przewyższał wszystkich od niechcenia.

0

@barca__rządzi tak samo jak na to czy umrze lub nie

0

@Barcasub Johhny Sins

0

mowilem, ze bedzie 5? jeszcze 3

1

Dlaczego w takiej sytuacji jak ta VAR nie zadziala i nie wroci do akcji i nie da faulu i zoltej kartki ??????

4

45 min dzieli nas do spektaklu w którym to Barcelona rozgromi 5-0 Napoli.

0

@bartekvisca oj tak, przywalenie bokserowi z podkowa w rękawicy :)

Stara dobra klikanka i wbrew pozorom nie taka łatwa :)

0

@Roobo a co lewy takiego zrobił że duży kuwa minus? XDDD

0

Wielki Yamine Lamal!!!!!!

1

Wraca człowiek po całym dniu pracy na chatę, w trakcie dostaje powiadomienie że mecz Barcelony wkrótce się rozpocznie..
Ktoś jeszcze zapomniał o dzisiejszym meczu?
Takie niespodzianki to ja lubię :))

Jazda z nimi! Po 3 punkty VeB!

Bez Roberta zobaczycie, że będą grać 3 razy lepiej :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?