27 września 2008, 22:24
0
BAN! mod
17 września 2008, 11:17
poprawić skuteczność i będzie git.
11 września 2008, 09:33
nic się nie zmieniło real jak zwykle zakompleksiony klubik od czasów Franco
31 sierpnia 2008, 11:48
czy będzie gdzies transmisja
22 sierpnia 2008, 14:46
van Persie z tej trójki
13 sierpnia 2008, 12:30
22 sierpnia 2008, 06:30
mają jeszcze tydzień a nowego bramkarza jak nie było tak nie ma
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
poprawić skuteczność i będzie git.
0
nic się nie zmieniło real jak zwykle zakompleksiony klubik od czasów Franco
0
czy będzie gdzies transmisja
0
van Persie z tej trójki
0
BAN!
mod
0
nic się nie zmieniło real jak zwykle zakompleksiony klubik od czasów Franco
0
mają jeszcze tydzień a nowego bramkarza jak nie było tak nie ma
0
poprawić skuteczność i będzie git.
0
BAN!
mod