szczepek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
białstok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niezłe żarty on to zasługuje na kontrakt jak Boruc
0
aj i się narobilo taka przewaga była nad realem i nici będzie ciekawa liga w tym roku jak nigdy real w formie barcelona teraz kryzys ale jeszcze miesioc temu szczytowa forma wie może ktoś ile jeszcze meczy zostało do konica ??
0
Valdes nie lepszy od boruca
0
Ale to my zagramy w LM coś nie tak z Abidalem dawał się ogrywać jak by był na poziomie Wisły chyba nie jest w formie to go trener powinien zmienić odrazu po przerwie