0

niezłe żarty on to zasługuje na kontrakt jak Boruc

0

aj i się narobilo taka przewaga była nad realem i nici będzie ciekawa liga w tym roku jak nigdy real w formie barcelona teraz kryzys ale jeszcze miesioc temu szczytowa forma wie może ktoś ile jeszcze meczy zostało do konica ??

0

Valdes nie lepszy od boruca

0

Ale to my zagramy w LM coś nie tak z Abidalem dawał się ogrywać jak by był na poziomie Wisły chyba nie jest w formie to go trener powinien zmienić odrazu po przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?