0

Nie wiem czy autor tego artykułu wie, ale Thiago miał najwięcej kontaktów z piłką i został graczem meczu, więc Xavi to raczej nie był osamotniony w rozgrywaniu...

0

Nie chcę się wdawać w dyskusje na temat sędziów, bo to nie prowadzi do niczego dobrego, ale przypomnijcie sobie swoje własne słowa o Mourinho, gdy krytykował arbitrów i porównajcie z tym co mówicie teraz.

0

A według mnie odejdzie. Ciekaw jestem jak Barca wyglądałaby/będzie wyglądała pod wodzą nowego szkoleniowca.

0

No w tym artykule to akurat są wymienione dwa plusy (gra u siebie i powrót kontuzjowanych), a reszta to raczej te słabsze strony Barcy - przyczyny straty punktowej, a nie potencjalne szanse. 7 pkt to dużo i niedużo. Barca na pewno straci jeszcze punkty (obstawiam jeden remis, więcej raczej nie), Real niekoniecznie. Ale wszystko się może zdarzyć, no i jest też mecz bezpośredni. Bez zwycięstwa w Gran Derbi Barca nie ma nawet co marzyć o lidze. Z wygraną z 7 pkt robią się 4, a to tylko dwa potknięcia...

0

@Bodzio W.

Sam fakt, że nie potrafisz okazać chociaż tyle szacunku, żeby dopisać nick do końca świadczy o poziomie Twojej wypowiedzi. Ronaldinho też miał kilka genialnych sezonów (i w moim odczuciu [w MOIM więc nie atakuj od razu :|] robił z obrońcami jeszcze większe zamieszanie, niż Messi), a jakoś nikt go najlepszym piłkarzem w historii nie nazywa. Nie napisałem też, że Messi nie jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata, tylko, że jest to sprawa kontrowersyjna, bo zdania są podzielone. Osobiście sam go uważam za niedościgniony wzór dla innych piłkarzy w tym sezonie. Zbiegło się to ze zmianą klubu Ronaldo i jego gorszej pierwszej połówki sezonu, co nie umniejsza osiągnięć Messiego. Ale w obok Maradony, Pelego czy Zidane'a to jeszcze bym go nie ustawił. W wieku 22 lat nie staje się najlepszym piłkarzem historii, to nie ten wiek :)

0

Ludzie opamiętajcie się trochę w tym samouwielbieniu :o Messi _zdecydowanie_ najlepszym piłkarzem? To samo w sobie jest kontrowersyjne, a po dodaniu do tego "w historii futbolu", to już w ogóle herezja. Ja mam szacunek do gościa - pięknie i skutecznie gra i zachowuje fair play (chociaż ostatnio parę dziwnych [jak nie Messi] zachowań się mu zdarzyło. Lepiej, żeby ktoś w klubie z nim pogadał, bo to wygląda jakby zaczynał gwiazdorzyć. Szkoda chłopaka na takie cuda). Ale po jednym fantastycznym sezonie twierdzić, że może stać się najlepszym piłkarzem w historii to już przesada. Musiałby na tym poziomie rozegrać z 5 sezonów, żeby tak można było powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?