wystarczy ze messiemu ktos noge zlamie i trzeba bedzie oddac do rozbiorki camp nou bo gosc stanowi 70-80% ofensywy fcb podobnie jak ronaldo ktorego w meczu z osasuna nie bylo i real wygladal jak zbieranina kilku trampkow
wystarczy ze messiemu ktos noge zlamie i trzeba bedzie oddac do rozbiorki camp nou bo gosc stanowi 70-80% ofensywy fcb podobnie jak ronaldo ktorego w meczu z osasuna nie bylo i real wygladal jak zbieranina kilku trampkow
Komentarze
0
wystarczy ze messiemu ktos noge zlamie i trzeba bedzie oddac do rozbiorki camp nou bo gosc stanowi 70-80% ofensywy fcb podobnie jak ronaldo ktorego w meczu z osasuna nie bylo i real wygladal jak zbieranina kilku trampkow
0
wystarczy ze messiemu ktos noge zlamie i trzeba bedzie oddac do rozbiorki camp nou bo gosc stanowi 70-80% ofensywy fcb podobnie jak ronaldo ktorego w meczu z osasuna nie bylo i real wygladal jak zbieranina kilku trampkow