szejanek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
magico
niektorym poprostu zal d**e sciska :)
0
yogoorcik
Wisła tez po meczu w Krakwie zasłuzyla na gre tutaj przecxiez to oni jako jedyni wygrali z Barca w tek edycji LM :)
0
no nara poizdrawiamy! do milego zobaczenia za rok!! jezeli oczywiscie tu dotzrecie bo cos o jakis emeryturach slyszalem :>
0
tak tak dzieciole jakby Chelsea byla taka skuteczna to dzis by bylo 3-0 i nie bylo by tematu nara !! pozdr
0
dziedziol
a czym nibu chelsea sobie bardziej zasluzyla wez pod uwage dwa mecze kto mial wiecej okazji ?? szpakowski > juz chelsea witala sie z Gąska.. :)
0
yogoorcik o Ciebie mi chodzi :)
0
dobre podsumowanie E2 a Daniego mnie rozbroilo ale oczywiscie zgadzam sie z Toba :) oby w Rzymie bylo lepiej !
0
Deadcandance
ale ŻEŚ dal popis w komentarzu gratuluje optymizmu a co reakcji pepa to jednak Syliwinho jest szybszy przypatrzcie sie dobrze :)
0
jeszcze ogladam ta bramke chyba 50 raz i bede ogladal do rana !!!! Kocham Cie Barco !!!
0
zaluzylismy czy nie zasluzylismy to jest nie wazne !!! biorac pod uwage dwumecz chelsea tez nie zasulzya a co do sedziego tez nas nie raz krzywdzil w tym sezonie teraz tylko mu !!! vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zaluzylismy czy nie zasluzylismy to jest nie wazne !!! biorac pod uwage dwumecz chelsea tez nie zasulzya a co do sedziego tez nas nie raz krzywdzil w tym sezonie teraz tylko mu !!! vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dobra ! masz racje idz mecz ogladaj kazdy dzis zolta dostanie i nikt nie zagra ! koniec tematu wygrales ! pozdrawiam
0
Twoje glupie komentarze o zltych kartkach przyczepiles ze jak rzep psiego ogona i teraz bedziesz przy kazdym newsi o tym pisal.. zmadrzej czlowieku
0
sebaldinho
zamkniesz sie w koncu ?? ;/ bo juz mnie trafia na Ciebie ;./
0
zobacyzmy czy u siebie rowniez zagraja rownie "odwaznie"...
0
pozostaje tyllko zyczyc kolejnych 100 wystepow :)
0
bark słów Pani Hiddink jak tak wyglada otwarty mecz wedlug pana to ja nie chce ogladac meczu w ktorym chelsea ma zamiar sie bronic...
0
do najgorszych dodalbym jeszcze brak skuteczniosci bo jedna bramke naorawde powinnismy strzelic
0
a wszytskim przeciwnikom Valdesa polecam VV star bo gdyby nie on mysle ze juz nie mielibysmy za bardzo czego szukac w rewanzu !
0
mam nadzieje ze pierwsi strzelimy barmke w Londynie a pozniej nie oddamy juz pola chelsea.
0
santiago
dokaldnie to nie my tylko chelsea ma sie czego wstydzic! bo zaprezentowala fudbol podobny do naszej 3 ligi
0
no przeciez w sobote gramy z Murcia to chyba oczywiste :)
0
widze ze humory dopisuja nawet po tym nieszczesliwym jakze dla nas meczu ! no i dobrze ! niema co zalamywac rąk bo jeszcze nic nie przegralismy :) a sam osobiscie chcialbym zobaczyc ta przerobke na gola Bojana :)
0
jak pech to pech :/ eeeh ;/
0
no coz szkoda !! zabraklo poprostu szczescia wszytsko rozstrzygnie sie w Londynie..najbardziej szkoda zoltej kartki puyola i kontuzji marqeza;/
0
niestety na moim necie dziala tylko radiowa relacja ale lepsze to niz nic :) Vamos !
0
maja ludzie pomysly naprawde :)
0
heheh no jasne ze mozna Leo zatrzymac,,,, faulem :)
0
mam nadzieje ze sztuka zwyciezy ! :)
0
J@CKO
jedyne porownanie jakie przychodzi mi do glowy gdyby barca grala pieknie a nie zdobywala nic to tak jakbys uprawial sex z dziewczyna a nie doszedl no.. wiesz do czego :) nie umie tego inaczej porownac ;)