0

magico

niektorym poprostu zal d**e sciska :)

0

yogoorcik

Wisła tez po meczu w Krakwie zasłuzyla na gre tutaj przecxiez to oni jako jedyni wygrali z Barca w tek edycji LM :)

0

no nara poizdrawiamy! do milego zobaczenia za rok!! jezeli oczywiscie tu dotzrecie bo cos o jakis emeryturach slyszalem :>

0

tak tak dzieciole jakby Chelsea byla taka skuteczna to dzis by bylo 3-0 i nie bylo by tematu nara !! pozdr

0

dziedziol

a czym nibu chelsea sobie bardziej zasluzyla wez pod uwage dwa mecze kto mial wiecej okazji ?? szpakowski > juz chelsea witala sie z Gąska.. :)

0

yogoorcik o Ciebie mi chodzi :)

0

dobre podsumowanie E2 a Daniego mnie rozbroilo ale oczywiscie zgadzam sie z Toba :) oby w Rzymie bylo lepiej !

0

Deadcandance

ale ŻEŚ dal popis w komentarzu gratuluje optymizmu a co reakcji pepa to jednak Syliwinho jest szybszy przypatrzcie sie dobrze :)

0

jeszcze ogladam ta bramke chyba 50 raz i bede ogladal do rana !!!! Kocham Cie Barco !!!

0

zaluzylismy czy nie zasluzylismy to jest nie wazne !!! biorac pod uwage dwumecz chelsea tez nie zasulzya a co do sedziego tez nas nie raz krzywdzil w tym sezonie teraz tylko mu !!! vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

zaluzylismy czy nie zasluzylismy to jest nie wazne !!! biorac pod uwage dwumecz chelsea tez nie zasulzya a co do sedziego tez nas nie raz krzywdzil w tym sezonie teraz tylko mu !!! vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

dobra ! masz racje idz mecz ogladaj kazdy dzis zolta dostanie i nikt nie zagra ! koniec tematu wygrales ! pozdrawiam

0

Twoje glupie komentarze o zltych kartkach przyczepiles ze jak rzep psiego ogona i teraz bedziesz przy kazdym newsi o tym pisal.. zmadrzej czlowieku

0

sebaldinho

zamkniesz sie w koncu ?? ;/ bo juz mnie trafia na Ciebie ;./

0

zobacyzmy czy u siebie rowniez zagraja rownie "odwaznie"...

0

pozostaje tyllko zyczyc kolejnych 100 wystepow :)

0

bark słów Pani Hiddink jak tak wyglada otwarty mecz wedlug pana to ja nie chce ogladac meczu w ktorym chelsea ma zamiar sie bronic...

0

do najgorszych dodalbym jeszcze brak skuteczniosci bo jedna bramke naorawde powinnismy strzelic

0

a wszytskim przeciwnikom Valdesa polecam VV star bo gdyby nie on mysle ze juz nie mielibysmy za bardzo czego szukac w rewanzu !

0

mam nadzieje ze pierwsi strzelimy barmke w Londynie a pozniej nie oddamy juz pola chelsea.

0

santiago

dokaldnie to nie my tylko chelsea ma sie czego wstydzic! bo zaprezentowala fudbol podobny do naszej 3 ligi

0

no przeciez w sobote gramy z Murcia to chyba oczywiste :)

0

widze ze humory dopisuja nawet po tym nieszczesliwym jakze dla nas meczu ! no i dobrze ! niema co zalamywac rąk bo jeszcze nic nie przegralismy :) a sam osobiscie chcialbym zobaczyc ta przerobke na gola Bojana :)

0

jak pech to pech :/ eeeh ;/

0

no coz szkoda !! zabraklo poprostu szczescia wszytsko rozstrzygnie sie w Londynie..najbardziej szkoda zoltej kartki puyola i kontuzji marqeza;/

0

niestety na moim necie dziala tylko radiowa relacja ale lepsze to niz nic :) Vamos !

0

maja ludzie pomysly naprawde :)

0

heheh no jasne ze mozna Leo zatrzymac,,,, faulem :)

0

mam nadzieje ze sztuka zwyciezy ! :)

0

J@CKO

jedyne porownanie jakie przychodzi mi do glowy gdyby barca grala pieknie a nie zdobywala nic to tak jakbys uprawial sex z dziewczyna a nie doszedl no.. wiesz do czego :) nie umie tego inaczej porownac ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?