0

mam nadzieje ze utrzymaja taki poziom jak manchester. Lata mijaja a oni zawsze o cos graja. No i ci pilkarze oddani klubowi przez cala kariere. Wiele te kluby laczy. I to mi sie podoba

0

ostatnie 8 lat to piekne czasy a pamietam ze nie zawsze tak bylo. Ronaldhinio byl tylko jeden a Messi tez jest niesamowity ale najlepszy atak to byl messi eto henry

0

matifcb :-)

0

piechufcb AMEN:-)

0

to jest teraz jednosc. Oni sa w stanie rozjebac wszystkich z takim nastawieniem i gra.

0

tak gra barca ze od sztrzelania jest messi. Jak mozna miec pretensje do jakiegos pilkaza skoro wygrali w tym sezonie prawie wszystko do tej pory hmm

0

matifcb18991 Leo bez reszty duzo mniej by znaczyl. To jest druzyna. nie mozna tego rozdzielac

0

alexis jest dobry. Robi to co trener wymaga. Kto po nim jedzie delikatnie pier.......

0

Ale Guardiola to klasa sama w sobie a nie buraczenie na kazdym kroku szukanie wymowek i spiskow.

0

Marczello. byle tego zadufanego w sobie portugalczyka sie pozbyli chociaz patrzac na wyniki realu to sa powody do zadowoleni hehe

0

Muo to cipa nie trener. Jak prowadzil Inter to tez grali padake tylko mu sie jakos fukslo. jeszcze tylko mecze z manchesterem i do widzenia z tym frajerem. Przynajmiej rywalizacja wroci tylko na poziom sportowy

0

dobrze ze z tylu na zero

0

Pyrzo_Barca

Taka jest prawda

0

constantine16 oczywiście

0

Poczekamy zobaczymy... Tylko ty też pamiętaj że czasy Laporty były piękne i koniec kropka

0

constantine16

Rosell by go nie zatrudnił nie ta odwaga. I pamiętaj kto doradzał Laporcie, chyba taki sławny holender!!! A gdzie on jest teraz???? Chyba się nie lubią...

0

Fllaczek

Ale nie powinien wyciągać tych spraw na zewnątrz. Laporta stworzył ten zespół a nie on więc trochę pokory by się przydało. A nie po sadach się ciągać a madryt się cieszy

0

Fllaczek

Ale nie powinien wyciągać tych spraw na zewnątrz. Laporta stworzył ten zespół a nie on więc trochę pokory by się przydało. A nie po sadach się ciągać a madryt się cieszy

0

Śmieszny jest ten real oj śmieszny

0

Kacperfcb

A Alves na ławie/

0

Jakby ligę mistrzów wygrał he he

0

Masq

Najlepsza pomoc w światowej piłce. Meczy w sezonie jest bardzo dużo a taka ilość klasowych piłkarzy gwarantuje nam sukces w nadchodzącym sezonie

0



Oby tak był!!!

0

Barcelończyk- 10

Tylko taka praktyka wymuszania na piłkarzach że jak chcesz u nas grać to musisz to " udowadniać" do niczego dobrego nie doprowadzi

0

Maniac

To się zgadzamy w 100%

0

nie podoba mi się to dopłacanie przez piłkarzy do transferów. Albo klub kogoś chce albo nie

0

niech wraca szybko do zdrowia bo to bardzo dobry zawodnik

0

Wart był wydanych pieniędzy

0

Fabregas jest potrzebny na przyszły sezon a Tigo to melodia przyszłości. Oby transfer doszedł do skutku bo gwarantuje to stabilność lini pomocy wrazie jakiejś kontuzji

0

barca!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?