szkielas
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje ze utrzymaja taki poziom jak manchester. Lata mijaja a oni zawsze o cos graja. No i ci pilkarze oddani klubowi przez cala kariere. Wiele te kluby laczy. I to mi sie podoba
0
ostatnie 8 lat to piekne czasy a pamietam ze nie zawsze tak bylo. Ronaldhinio byl tylko jeden a Messi tez jest niesamowity ale najlepszy atak to byl messi eto henry
0
matifcb :-)
0
piechufcb AMEN:-)
0
to jest teraz jednosc. Oni sa w stanie rozjebac wszystkich z takim nastawieniem i gra.
0
tak gra barca ze od sztrzelania jest messi. Jak mozna miec pretensje do jakiegos pilkaza skoro wygrali w tym sezonie prawie wszystko do tej pory hmm
0
matifcb18991 Leo bez reszty duzo mniej by znaczyl. To jest druzyna. nie mozna tego rozdzielac
0
alexis jest dobry. Robi to co trener wymaga. Kto po nim jedzie delikatnie pier.......
0
Ale Guardiola to klasa sama w sobie a nie buraczenie na kazdym kroku szukanie wymowek i spiskow.
0
Marczello. byle tego zadufanego w sobie portugalczyka sie pozbyli chociaz patrzac na wyniki realu to sa powody do zadowoleni hehe
0
Muo to cipa nie trener. Jak prowadzil Inter to tez grali padake tylko mu sie jakos fukslo. jeszcze tylko mecze z manchesterem i do widzenia z tym frajerem. Przynajmiej rywalizacja wroci tylko na poziom sportowy
0
dobrze ze z tylu na zero
0
Pyrzo_Barca
Taka jest prawda
0
constantine16 oczywiście
0
Poczekamy zobaczymy... Tylko ty też pamiętaj że czasy Laporty były piękne i koniec kropka
0
constantine16
Rosell by go nie zatrudnił nie ta odwaga. I pamiętaj kto doradzał Laporcie, chyba taki sławny holender!!! A gdzie on jest teraz???? Chyba się nie lubią...
0
Fllaczek
Ale nie powinien wyciągać tych spraw na zewnątrz. Laporta stworzył ten zespół a nie on więc trochę pokory by się przydało. A nie po sadach się ciągać a madryt się cieszy
0
Fllaczek
Ale nie powinien wyciągać tych spraw na zewnątrz. Laporta stworzył ten zespół a nie on więc trochę pokory by się przydało. A nie po sadach się ciągać a madryt się cieszy
0
Śmieszny jest ten real oj śmieszny
0
Kacperfcb
A Alves na ławie/
0
Jakby ligę mistrzów wygrał he he
0
Masq
Najlepsza pomoc w światowej piłce. Meczy w sezonie jest bardzo dużo a taka ilość klasowych piłkarzy gwarantuje nam sukces w nadchodzącym sezonie
0
Oby tak był!!!
0
Barcelończyk- 10
Tylko taka praktyka wymuszania na piłkarzach że jak chcesz u nas grać to musisz to " udowadniać" do niczego dobrego nie doprowadzi
0
Maniac
To się zgadzamy w 100%
0
nie podoba mi się to dopłacanie przez piłkarzy do transferów. Albo klub kogoś chce albo nie
0
niech wraca szybko do zdrowia bo to bardzo dobry zawodnik
0
Wart był wydanych pieniędzy
0
Fabregas jest potrzebny na przyszły sezon a Tigo to melodia przyszłości. Oby transfer doszedł do skutku bo gwarantuje to stabilność lini pomocy wrazie jakiejś kontuzji
0
barca!!!!!!