1

Obejrzałby człowiek takie murowanko jak za Valverde albo jakieś 1-0 z sezonu mistrzowskiego za Xaviniety

6

Łapanie na te pułapki nie działa od jakiegoś pół roku, każdy już to zna, nawet takie Oviedo, ale nie, dalej próbujmy i traćmy po 5 bramek na mecz

3

Marcos cule na zawsze xd

0

To się teraz popisał Diaz xd

3

Diaz co wariacik

1

Fofana drugi Torres xd

1

@Stinger_ a tam, żyje się raz xd

0

Piękny jest ten Leao

1

@Starrk po golu Abidala był taki wynik

0

83 minuta a my dopiero prawego skrzydłowego będziemy mieli xd

0

Eintracht głupio stracona bramka

3

Znów wysoki pressing jak z psg i nie wiedzą co zrobić

0

Włączyłem właśnie, były jakieś sytuacje dla Sevilli przez te 7-8 minut że ich tak chwalą ?

0

Zasłużenie przegramy ten mecz, oni w 90 minucie nadal nie mają pomysłu jak wyjść spod tego samego pressingu.

0

@Walpiano lubiłem serial na netflixie o nich

1

@FcPortoFan1999 ja tam wole obserwować ich poczynania przez kolejne kilka meczów, aniżeli zarabiać na tym ;d

0

@FcPortoFan1999 mozna, bo dużo strzelają w tym sezonie, ale i tracić zaczęli w ostatnich meczach sporo xD

1

@FcPortoFan1999 mi się Frankfurt bardziej podoba w tym sezonie, ostatnio z Unionem im niewiele zabrakło i szkoda tego wyniku

2

Jaki kozacki meczyk Borussi M z Frankfurtem

0

Pięknie klepnięte

0

Już się odpalił rzeźnik, dobrze że chociaż żółta

2

Matko bosko co to się stanęło, jaki piękny Marcus !

4

W końcu siadło, brawo Rashford!

2

Aaaai uuuun coloooooor

0

Standardowo czekamy na gonga żeby zacząć grać xd

0

Obrońcy szukać trzeba

0

Co wy narzekacie na ten stadion, murawa nie wygląda jak klepiska w Levante czy w meczu Rayo a i trybuny rodem z Championship

0

@Derpowsky ten orlik wygląda lepiej niż połowa stadionów w Lalidze

1

Poza 3 pkt to chciałbym pobudkę Cubarsiego i odpalonego Rashforda

1

@Safrani Średnio co 4 lata wykładam 3,5-4 tyś. na świeżego Iphone'a. Zależy mi na wsparciu i jakoś przywykłem do ios'a na tyle, że dziwnie obsługuje się teraz urządzenia z androidem - oczywiście nie neguje, bo też ma swoje plusy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?