szkudi7
Dołączył/a: kwiecień 2012
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obejrzałby człowiek takie murowanko jak za Valverde albo jakieś 1-0 z sezonu mistrzowskiego za Xaviniety
6
Łapanie na te pułapki nie działa od jakiegoś pół roku, każdy już to zna, nawet takie Oviedo, ale nie, dalej próbujmy i traćmy po 5 bramek na mecz
3
Marcos cule na zawsze xd
0
To się teraz popisał Diaz xd
3
Diaz co wariacik
1
Fofana drugi Torres xd
1
@Stinger_ a tam, żyje się raz xd
0
Piękny jest ten Leao
1
@Starrk po golu Abidala był taki wynik
0
83 minuta a my dopiero prawego skrzydłowego będziemy mieli xd
0
Eintracht głupio stracona bramka
3
Znów wysoki pressing jak z psg i nie wiedzą co zrobić
0
Włączyłem właśnie, były jakieś sytuacje dla Sevilli przez te 7-8 minut że ich tak chwalą ?
0
Zasłużenie przegramy ten mecz, oni w 90 minucie nadal nie mają pomysłu jak wyjść spod tego samego pressingu.
0
@Walpiano lubiłem serial na netflixie o nich
1
@FcPortoFan1999 ja tam wole obserwować ich poczynania przez kolejne kilka meczów, aniżeli zarabiać na tym ;d
0
@FcPortoFan1999 mozna, bo dużo strzelają w tym sezonie, ale i tracić zaczęli w ostatnich meczach sporo xD
1
@FcPortoFan1999 mi się Frankfurt bardziej podoba w tym sezonie, ostatnio z Unionem im niewiele zabrakło i szkoda tego wyniku
2
Jaki kozacki meczyk Borussi M z Frankfurtem
0
Pięknie klepnięte
0
Już się odpalił rzeźnik, dobrze że chociaż żółta
2
Matko bosko co to się stanęło, jaki piękny Marcus !
4
W końcu siadło, brawo Rashford!
2
Aaaai uuuun coloooooor
0
Standardowo czekamy na gonga żeby zacząć grać xd
0
Obrońcy szukać trzeba
0
Co wy narzekacie na ten stadion, murawa nie wygląda jak klepiska w Levante czy w meczu Rayo a i trybuny rodem z Championship
0
@Derpowsky ten orlik wygląda lepiej niż połowa stadionów w Lalidze
1
Poza 3 pkt to chciałbym pobudkę Cubarsiego i odpalonego Rashforda
1
@Safrani Średnio co 4 lata wykładam 3,5-4 tyś. na świeżego Iphone'a. Zależy mi na wsparciu i jakoś przywykłem do ios'a na tyle, że dziwnie obsługuje się teraz urządzenia z androidem - oczywiście nie neguje, bo też ma swoje plusy.