0

jeszcze go bronią ? :O .....

dokonał takiego czynu i jeszcze ma obrońców ;/ ? do tego jeszcze marcelo odprawił swoje :/ ja to w ogóle bym ich pozawieszał :D

0

nawzajem z dużym jajem ;-)

0

tak w ramach skromności ... nikt nie jest doskonały ;-)

0

ale zobaczyłem na wyniki 3:1 dla Chelsea :O to może jednak na chelsea :D

0

:) miazga miała być no i jest teraz tylko czekam na rewanżyk jakiś remis albo 1-0 i czekamy na liverpool :D

0

obydwaj na nie ;)

0

wychowanek Barcy mówi że obojętne gdzie pójdzie mając wybór Barca Real M. :O ? zszokowany co najmniej

0

Jeśli suma transferu wyniosłaby na tyle aby sprowadzić godnego następcę jestem za :]

ale raczej nie ma co się spodziewać chociaż mourinho lubi wydawać flote ... ;)

ale wolałbym żeby E9 został

0

a Titi za 11 milionów to może co najwyżej im sprzedać swoją koszulkę po jakimś meczu :D

0

hmmmm dość mam tego całego City i ich pieniędzy i polityki transferowej ... jednym słowem burdel :]

0

Zlatan? Czemu nie... tylko gdyby posiedział ze dwa mecze na ławce to by podziękował....

0

za marzenia nie karają ;]

0

... :) jestem jak najbardziej za tym transferem :)

0

tu trzeba utwierdzić wszystkich kto rządzi w KATALONII !! VISCA EL BARCA !!!

0

plotki plotki plotki :) Eto zostaje i to na dłużej niż ten sezon :)

0

jestem za wypożyczeniem ...

a za transferem nigdy...

przecież my potrzebujemy WYCHOWANKÓW !! bo w nich jest siła zespołu, Messi, Puyol, VV, Xavi

0

co do ceny za eto ... to jest bardzo śmieszna ... co najmniej 30 milionów ... najmniej 30 baniek !

0

tak gówno oni wiedzą co tam E2 chce

0

to jest to ...gdy były słabsze dni niektórzy co go tak kochają teraz bo jest królem strzelców i spisuje sie znakomicie ... to gdy był właśnie słabsze dni to większość SPRZEDAĆ Eto'o ... i w cale mu się nie dziwie że woli Mallorce ... Ja zawsze go szanowałem na równi z Ronnim ... a tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie nikłe wsparcie chłopaki dostawali przykre jest to że gdy idzie dobrze to jest tylu kibiców że co to dla Barcy nie zrobią jeden słabszy sezon i było widać ilu tych prawdziwych zostało ! ;] VeB !

0

olać statystyki !! :)) WIERZĘ ŻE WYGRAMY :)) !!... a co do koszulki na miniaturce ... to fajnie jakby takie wróciły ... :|

0

... pff czerwo za takie coś ;/

0

marzę o tym gościu (Ribery) :)) zgadzam się z "ravpelc" ... lepszy ribery niz benzema

0

ciekawe ilu tych prawdziwych kibiców ... ... a ile tzw. "sezonowców" ...

0

duży szacunek dla Ronnie'go :) powodzenia

0

moim zdaniem ok ... pasuje do Barcy ... ale jak dla mnie e2 jest teraz w lepszej formie niż fernando....

0

ciekawy chłopak zobaczymy co przyszłość nam pokaże :D

0

wiadomo dlaczego ma opaskę kapitana EL CAPITAN :D

0

:) idziemy na mistrza a oceny za mecz to tylko zabawa

0

cały ten konflikt powinien się zakończyć jak najszybciej Izrael powinien odpuścić

0

jak już większość napisała lepiej za te pieniądze wziąć Silvę lub Aguero, jeszcze można byłoby się też zastanawiać nad Riberim albo Villa :] jak dla mnie Benzema ok jest dobry ale lepsi są powyżej przeze mnie wymienieni .... (takie moje zdanie na ten temat)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?