szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Autostrada to Atletico i City?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wedlug cieplych kulek:
Liverpool-Ajax
Juventus- Fc Porto
Manchester United - Tottenham
Fc Barcelona - Machester City
Zobaczymy czy sie sprawdzi
3
Hmm to duże ograniczenie jeżeli chodzi o dobre tytuły bo Sony ma genialne. Tak to ciężko coś dodać. Assassin nowy jak dla mnie słaby. Kopiuj wklej i grind obowiązkowy. Pograłem 5h wiecej nie dałem rady. Polecam wziać się za Soulsy. Odbiłem się na początku od każdej części jak od ściany. Teraz przeszedłem już 2 części. Plus Bloodborne. Teraz czekam na Sekiro. Dla mnie Sously to arcydzieła.
0
Na pc grasz?
1
Jak dla mnie słaby. Niby efektowny ale za łatwy. Samo sie przechodzi. System walki też bez szału i mała ilość kombosów. Walka V to w ogóle jakaś porażka. Nie wiem jak takie gierki mogą mięc oceny i recenzje na poziomie GoW czy Rdr2. Exodus kozacki. Zakończenie świetne. Oryginalne.
0
Jaka nawierzchnia? Na orlika najlepsze na swiecie i jedyne adiddas mundial team.
0
Usunąłem przeglądarke gdzie miałem zakladki ze stronkami do streamów z meczami. Ktoś coś podrzuci gdzie można ogladać LM i inne ligi bez scinki w dobrej jakosci. Mile widziane PL komentarz. Gdzie teraz wrzucaja linki z reddit soccer stream? Mialem to ale nie pamietam.
1
Ktoś kupował bilety na mecz na Viagogo? Ciekaw jestem ile jest drozej a chcialbym miec pewne bilety. Patrze sobie na Milan Lazio 14.04
0
Hmm teraz tak patrze moze troche plany mi sie zmienia. Na milan lazio. Tu powinno byc latwiej zdobyc bilety i taniej.
0
Hmm no domyslam sie ze bedzie drogo w takim hicie a lot to i tak juz musze ogarniac zeby tanio bylo:) trudno zaryzykuje:)
0
Ktoś ogarnia po ile moga byc bilety na Juventus Milan 7 kwietnia? Próbuje coś znaleść ale nie idzie a planuje sobie na taki meczyk poleciec.
61
Szkoda ze przychodzi inny znany Brazyliczyk za 160mln kazdy wie ze dobry grajek a tu dramat.
0
Tutaj to żadna nowość. Dlatego coraz rzadziej tu zaglądam bo poziom coraz niższy. Po słabszym meczy większość LR zmieszała by każdego z błotem i sprzedała. Po strzelonej bramce jaki on cudowny. Póki znów gorzej nie zagra. Kibice sukcesu bez pojęcia o tym sporcie.
0
Ile można tego samego? To jeszcze leci? Ja chyba dałem rady do 6. Jeżeli chodzi o zombi zobacz sobie nowy serial na netlfixie Kingdom. Na razie 6 odc ale jest swietny. Cos nowego jezeli chodzi o zombi.
0
Chlopak ma 18 lat a juz jest 1 skladzie Realu i robi robote. Wiadomo brak mu dojrzalosci do podejmowania dobrych decyzji i wykonczenia ale ma mnostwo czasu by to poprawić a juz ma papiery na wybitnego.
0
Tu się zgodze. Też czasem na szybko próbuje cos znalesc i czesto jest lipa. Jest tego mnostwo ale cos dobrego ciezkiego znalezc.
0
W sumie patrząc na to co się dzieje w internetach a w szczególności w mediach spolecznosciowych wszystko mozliwe.
3
To aż taka promka w żabce? 4 za 5zl:). Teraz wszystko rozumiem.
50
Nie ogarniam. Non stop pytania o linki do meczu a za 16 zl macie legitnie na eleven w hd po polsku. Mozecie ogladac na czym chciece. Macie pewne 3 el clasico czyli troche ponad 5zl za mecz. Wiem że Polska śmierdzi cebulą ale bez przesady.
0
Wczoraj obejrzalem tylko 1.5 odc ale rzeczywiscie chyba kolejna perełka na Netlfixie w coraz wiekszym morzu byle gniotów
0
Ligowy to chyba jeszcze nie wiadomo na czym?
7
Nie ma co czytac goscia z zoltymi papierami. To samo Muniak na tt. Jeszcze wyzsze stadium choroby umyslowej. Wieczny spisek przeciwnko nim.
0
Racja. Mój błąd.
0
Tak na stronie oficjalnej sprawdzalem. Na rewaz pucharu 175euro najtanszy na ligowy 450euro jednak. Tez nie wiem o co chodzi. Myslalem ze na Camp Nou drogo ale tam jest jeszcze lepiej.
https://www.entradasmadrid.com/es/entradas/731/entradas-real-madrid---fc-barcelona-la-liga-santander-2018-2019.html
0
No wlasnie patrze ze loty fajne na ten termin i mysle o tym. Patrzylem sobie na puchar rewanz w Madrycie. Najtanszy 175euro na ligowy klasyk 400euro. Na camp nou juz tansze klasyki.
0
Orientuje sie ktos po ile moga byc bilety na Atletico 7 kwietnia? Nie ma na stronce jeszcze.
0
Myślałem polecieć sobie na klasyk tak patrze loty spoko cena. Patrze na puchar w Madrycie najtańsze 800zl patrze na ligowy za miesiac 2k. Troche szkoda na 1 mecz tyle kasy:)
1
Dlatego coraz rzadziej tu zagladam bo coraz bardziej zaczyna przypominac to notatnik i wieczny placz. Oczywiscie nie tyczy sie wszystkich. Dla niektorych ten sport jest za bardzo skomplikowany zeby go zrozumiec.
0
Też zamawiałem. Wszystko w najlepszym porządku. Nie doczytałeś oferty albo miałeś pecha i pomyłka z ich strony.