0

Autostrada to Atletico i City?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wedlug cieplych kulek:

Liverpool-Ajax
Juventus- Fc Porto
Manchester United - Tottenham
Fc Barcelona - Machester City

Zobaczymy czy sie sprawdzi

3

Hmm to duże ograniczenie jeżeli chodzi o dobre tytuły bo Sony ma genialne. Tak to ciężko coś dodać. Assassin nowy jak dla mnie słaby. Kopiuj wklej i grind obowiązkowy. Pograłem 5h wiecej nie dałem rady. Polecam wziać się za Soulsy. Odbiłem się na początku od każdej części jak od ściany. Teraz przeszedłem już 2 części. Plus Bloodborne. Teraz czekam na Sekiro. Dla mnie Sously to arcydzieła.

0

Na pc grasz?

1

Jak dla mnie słaby. Niby efektowny ale za łatwy. Samo sie przechodzi. System walki też bez szału i mała ilość kombosów. Walka V to w ogóle jakaś porażka. Nie wiem jak takie gierki mogą mięc oceny i recenzje na poziomie GoW czy Rdr2. Exodus kozacki. Zakończenie świetne. Oryginalne.

0

Jaka nawierzchnia? Na orlika najlepsze na swiecie i jedyne adiddas mundial team.

0

Usunąłem przeglądarke gdzie miałem zakladki ze stronkami do streamów z meczami. Ktoś coś podrzuci gdzie można ogladać LM i inne ligi bez scinki w dobrej jakosci. Mile widziane PL komentarz. Gdzie teraz wrzucaja linki z reddit soccer stream? Mialem to ale nie pamietam.

1

Ktoś kupował bilety na mecz na Viagogo? Ciekaw jestem ile jest drozej a chcialbym miec pewne bilety. Patrze sobie na Milan Lazio 14.04

0

Hmm teraz tak patrze moze troche plany mi sie zmienia. Na milan lazio. Tu powinno byc latwiej zdobyc bilety i taniej.

0

Hmm no domyslam sie ze bedzie drogo w takim hicie a lot to i tak juz musze ogarniac zeby tanio bylo:) trudno zaryzykuje:)

0

Ktoś ogarnia po ile moga byc bilety na Juventus Milan 7 kwietnia? Próbuje coś znaleść ale nie idzie a planuje sobie na taki meczyk poleciec.

61

Szkoda ze przychodzi inny znany Brazyliczyk za 160mln kazdy wie ze dobry grajek a tu dramat.

0

Tutaj to żadna nowość. Dlatego coraz rzadziej tu zaglądam bo poziom coraz niższy. Po słabszym meczy większość LR zmieszała by każdego z błotem i sprzedała. Po strzelonej bramce jaki on cudowny. Póki znów gorzej nie zagra. Kibice sukcesu bez pojęcia o tym sporcie.

0

Ile można tego samego? To jeszcze leci? Ja chyba dałem rady do 6. Jeżeli chodzi o zombi zobacz sobie nowy serial na netlfixie Kingdom. Na razie 6 odc ale jest swietny. Cos nowego jezeli chodzi o zombi.

0

Chlopak ma 18 lat a juz jest 1 skladzie Realu i robi robote. Wiadomo brak mu dojrzalosci do podejmowania dobrych decyzji i wykonczenia ale ma mnostwo czasu by to poprawić a juz ma papiery na wybitnego.

0

Tu się zgodze. Też czasem na szybko próbuje cos znalesc i czesto jest lipa. Jest tego mnostwo ale cos dobrego ciezkiego znalezc.

0

W sumie patrząc na to co się dzieje w internetach a w szczególności w mediach spolecznosciowych wszystko mozliwe.

3

To aż taka promka w żabce? 4 za 5zl:). Teraz wszystko rozumiem.

50

Nie ogarniam. Non stop pytania o linki do meczu a za 16 zl macie legitnie na eleven w hd po polsku. Mozecie ogladac na czym chciece. Macie pewne 3 el clasico czyli troche ponad 5zl za mecz. Wiem że Polska śmierdzi cebulą ale bez przesady.

0

Wczoraj obejrzalem tylko 1.5 odc ale rzeczywiscie chyba kolejna perełka na Netlfixie w coraz wiekszym morzu byle gniotów

0

Ligowy to chyba jeszcze nie wiadomo na czym?

7

Nie ma co czytac goscia z zoltymi papierami. To samo Muniak na tt. Jeszcze wyzsze stadium choroby umyslowej. Wieczny spisek przeciwnko nim.

0

Racja. Mój błąd.

0

Tak na stronie oficjalnej sprawdzalem. Na rewaz pucharu 175euro najtanszy na ligowy 450euro jednak. Tez nie wiem o co chodzi. Myslalem ze na Camp Nou drogo ale tam jest jeszcze lepiej.

https://www.entradasmadrid.com/es/entradas/731/entradas-real-madrid---fc-barcelona-la-liga-santander-2018-2019.html

0

No wlasnie patrze ze loty fajne na ten termin i mysle o tym. Patrzylem sobie na puchar rewanz w Madrycie. Najtanszy 175euro na ligowy klasyk 400euro. Na camp nou juz tansze klasyki.

0

Orientuje sie ktos po ile moga byc bilety na Atletico 7 kwietnia? Nie ma na stronce jeszcze.

0

Myślałem polecieć sobie na klasyk tak patrze loty spoko cena. Patrze na puchar w Madrycie najtańsze 800zl patrze na ligowy za miesiac 2k. Troche szkoda na 1 mecz tyle kasy:)

1

Dlatego coraz rzadziej tu zagladam bo coraz bardziej zaczyna przypominac to notatnik i wieczny placz. Oczywiscie nie tyczy sie wszystkich. Dla niektorych ten sport jest za bardzo skomplikowany zeby go zrozumiec.

0

Też zamawiałem. Wszystko w najlepszym porządku. Nie doczytałeś oferty albo miałeś pecha i pomyłka z ich strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?