szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie. Na jesien Real byl tragiczny i jak skonczyl?
0
Dziś jest tragedia ale faceta ocenia się jak kończy nie jak zaczyna ze tak powiem:)
6
Haha jaki płacz. Sprzedajcie wszystkich, Valverde Out , wszyscy Out. Idzcie spac bo do szkoly nie wstaniecie:)
0
Cyfrowa ma tureckim ps store
0
4-3-2-1 lub 4-4-2 zalezy kim gram w danym momencie. Jakich mam zawodników. Dużo tez zalezy od taktyki.
0
Kto jak lubi kto jak gra. Ja korzystam z tych 14 dniowych bo rzadko mnie cos interesuje z ps plus a jak juz to czesto i tak gierke mozna przejsc w 2 tygodnie a pozniej na co mi ona.
1
Mam o nim podobne zdanie ale tak jak teraz to juz przesada.
0
Co to za znaczenie. Bardziej chodzi o to że ludzie to już we wszystkich związane z nim szukają sensacji i jakiś prowokacji czy zniewagi. Leo nie raz wrzucał foty z pucharami czy nagrodami. Jak on tak mógł:) ostatnio nie podał ręki sędziemu jak on tak mógł:) Ronaldo jest jaki jest ale tak sie o wszystko czepiac go i przezywac wszystko co z nim zwiazane. Ile mozna?
0
Chodzi o fote co wrzucili z jego muzeum odnośnie pucharów że nikt ich nie ukradnie bo są pod alarmem? Juz nie przesadzajmy co w tym takiego złego. Po drugie sam głosował na Modrica. Doszukiwać się w każdym zdjeciu czy słowie zniewagi itp to gruba przesada. Wczesniej rzeczywiscie jego agent i siostra przyblaznowali ale teraz bez przesady.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiesz więcej paczek większa szansa na trafienie a poza tym ze sprzedazy ich zawsze jakies coinsy wpadaja. Z tym fartem to prawda. Dobrze sie gra nie zaczela a ludzie w powitalnych na webb appie Messich Ronaldo czy ikony. Jakiś tam typ otworzył za 1mln FP równowartosc 33 tys zl i najlepszy traf De Gea 91;)
0
Ktoś korzysta z apki Futbin? Działa wam? Mi praktycznie nie dziala.
1
Tydzien temu bylem na Świnicy 2300m n.p.m. Piękne letnie widoki. Jeszcze nawet nie wcześno jesienne a dzisiaj już zima. Wtedy było na szczycie 5 stopni gdzie to dzis pewnie z -10:)
0
Nie do konca. Przy zwyklym graniu ciezko miec sklady jak maja niektorzy a z takimi juz sie ciezko gra na wyzszych poziomach. On tam wciska strzal z kazdej pozycji i z kazdej wpada.
0
Trudno się dziwić. Jak u mnie rano 5 stopni. To tam juz zima.
2
Dokładnie a potem płacz przy kolejnych nowych grach ze wprowadzają coraz to agresywniejsze mikropłatności. Oni ich nie tworzą tylko gracze.
1
Ja uzywam wersji free tylko do skanowania bo robi robote. Co do pelnej wersji ciezko ocenic. To raczej nie jest typowy antyvirus wiec wedlug mnie nie powinno być problemu ale z drugiej strony z jakimś lepszym antyvirem moze sie gryzc
2
Kolejna niezrozumiala sytuacja ogladac kogos jak sobie gra:) Już taki mlody nie jestem ale coraz bardziej przestaje ogarniac co sie dzieje w tych internetach i kogo to rajcuje. Przyznam Kartomanie ogladam jezeli chodzi o FUT- a i to tyle ale to nie sa filmiki typowo gamepleyowe.
0
Akurat ta osobe znam na tyle ze to bym wykluczyl. Bardziej przypuszczam automatyzm przez ktory nie zauwazyla ze cos poszlo nie tak ale tak czy inaczej bank powinien miec cos na ten temat.
0
Tez tak mi sie wydaje a przypuscmy jezeli rzeczywiscie wplatomat wydrukowal blad i po chwili po odejsciu od maszyny oddal pieniadze to powinni miec w logach ze byla proba wplacenia i byl blad a tak to nic nie ma nibby oprocz logowania do maszyny,
0
No własnie zawsze jest jakiś błąd czy zacięcie. Tutaj wszystko przebiegli dobrze. Wyszedl kwit tyle ze nieprzeczytany i zagubiony to jest problem.
0
Wiesz ja tam nie byłem ale poszła wpłacić a po tygodniu potrzebuje kasy a nie ma. Logowanie jest w systemie i tylko to. Przeciez nie logowala by sie zeby popatrzec sobie na ekran. Maszyna nie zanotowala wplaty a podobno dzialala tego dnia bez zarzutu. Jej wina ze nie wziela kwitu i nie sprawdzila ewentualnie z dnia na dzien. Wedlug mnie przeciez powinni miec nadwyzke hajsu w maszynie to powinno byc dowodem.
5
Nie no spoko. Twoja sprawa ale miliony tak zrobi a potem narzekamy na mikroplatnosci:) Jak sami je tworzymy:)
0
Gadałem z osoba z tego banku na wyższym stanowisku ktora osobiscie to sprawdzila i podobno bez kwitu nie ma zadnej podstawy na reklamacje w takiej sytuacji bo bylo logowanie i nic wiecej a wplatomat chodzil dobrze tamtego dnia.
20
A potem sie dziwimy ze niszcza FUT-a coraz szybciej jak coraz wiecej ludzi kupuje pointsy. Zalewaja nas rożnymi kartami żebyście tylko kupowali. Ogolnie to nie rozumiem frajdy z kupowania za $$. Cala w tym frajda tworzenie tego wymarzonego skladu, czy trafieniu wymarzonej karty a za $$ mozna to o wiele szybciej osiagnac to szybciej by mi sie gra znudzila.
0
Osobiscie zawsze tak robie a niestety jest osoba ktora wplaca. Zawsze wszystko sie zgadzalo wiec nie przywiazywala uwagi na te kwity a tu nagle po tygodnu sie okazuje ze 1k nie ma i bank widzi tylko logowanie i bez kwitu nic wiecej nie zrobi. Kamera tylko na wplatomacie na twarz i nie widzi co robisz poza twarza, wiec lipa.
15
Tak kupujmy fifa points. Karmy EA. Nakrecajmy mikrplatnosci:) Podziekowac takim graczom ze ulubiona gre mi niszcza:)
0
Ktoś miał sytuacje że korzystając z wplatomatu nie zaksiegowal on wplaty a nie ma kwitu z tej operacji i teraz bez tego kwitu mowia ze nic sie nie da zrobic. Sa jakies mozliwosci powalczenia o kase w takiej sytuacji czy przepadla?
0
Wiec jak grasz w PSG i w kadrze Francji to pewnie coś ugrasz. Jak grasz w trudniejszej lidze i w kijowej kadrze to ciezej cos ugrac wiec nagrody nie dostaniesz. Takie to nagrody dla najlepszego zawodnika.
0
Też się nad tym zastanawiałem wcześniej póki rok temu sam nie wpadłem w FUT-a po uszy i też nie mogłem się doczekać. Dlatego kupiłem edycje mistrzowska na tureckim ps store i juz od wczoraj zacząłem. Fajne to jest mimo że ma swoje minusy. Oczywiście najfajniej jak budujesz zespół od 0 bez $$. Wtedy wciąga na długo i jest ogromna satysfakcja i tak do wiosny az wyjda TOTS-y i gra umiera.