szrama23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh...niech już Messi nie ściemnia...R10 też tak gadał ale jak przyszło do przedłużenia kontraktu to ciągnął jak najwięcej...nie dajcie się na to nabrać...na pewno kocha grać w piłkę ale nie robiłby tego na tym poziomie gdyby mu nie płacili grubej kasy :) nie te czasy...
0
kolega barca4ever chyba nie pamięta piłki nożnej sprzed czterech lat więc niech się nie udziela. R10 zdobył złotą piłkę tak jak Messi z tym że (jak kilka osób już tu zauważyło) bardziej na nią zasłużył ponieważ miał więcej umiejętności niż Messi. Potencjał ciągle ma większy.
A poza tym, tak na marginesie, to w tej chwili w Milanie Ronaldinho gra prawie jak za swoich najlepszych czasów i właściwie (co potwierdzają wszyscy fani Milanu) tylko dzięki R80 Milan stoi tam gdzie stoi. Tak więc wysunę odważną konkluzję - nawet w tej chwili Ronaldinho jest lepszy i od Messiego i od Cristiano ponieważ oni grają w drużynach gdzie jest 11 dobrych piłkarzy. A Ronaldinho gra w drużynie która bez niego nie osiągnęła by nic. I mimo wszystko pozostaje najlepszy. 14 asyst 10 bramek, sztuczki, genialne zagrania i robienie różnicy. Jeżeli Milan wygra albo chociaż dojdzie do finału LM to w przyszłym roku Ronaldinho wygra złotą piłkę. Tylko jeśli ten gniot Dunga się opamięta i go powoła.
0
Pod względem jakości to Messiemu jeszcze daleko do Ronaldinho. Wątpię żeby w tym pokoleniu piłkarzy był ktoś kto osiągnie taki poziom gry co były gwiazdor Barcy.
Chociaż...mam taką nadzieję... ;)
0
Najlepszy piłkarz co do sukcesów które osiągnął - Lionel Messi
Najlepszy piłkarz co do umiejętności jakie posiada - Ronaldinho
Najlepszy piłkarz który najmniej umie - C.Ronaldo
0
jesteście starszni...jak strzelał bramki na początku zeszłego sezonu w milanie to szukałem newsów tutaj w tego typu właśnie "co słychać u ex-barcelonistów" i nie pisaliście że strzelał bramki. Woleliście napisać że beletti który o WIELE mniej znaczył dla Barcelony strzelił. A jak poszedł zabalować to od razu piszecie...nie wiem...bez sensu to robicie...mało dla was Ronaldinho zrobił? Już nie będzie grał tak jak dawniej, nie jestem jego wielkim fanem ale jestem fanem barcelony...a na tak waznych zawodnikach w naszej historii psów się nie powinno wieszać. Nawet jak się stoczyli. I oczywiscie nie napisaliście że strzelił dzisiaj bramkę dla Milanu która uratowała remis. No pewnie bo po co...lepiej napisać że chlał i go dobić...
0
W trakcie ostatniego meczu na San Siro Maldini został wygwizdany i ośmieszony złośliwym transparentem przez grupę kibiców. Całe szczęście w ostatnim ostatnim meczu który odbył się na stadionie Florentiny kibice i piłkarze z Florencji pożegnali go godnie tak jak zasłużył...straszne...został pożegnany przez kibiców innej drużyny lepiej niż przez swoich... Ale Guardiola pokazał klase
0
HAHA KAKA W REALU. KIEDY TE CIENIASY SIĘ NAUCZĄ ŻE ŚCIĄGANIE UZNANYCH GWIAZD GÓWNO DAJE? DZIĘKI REALU MADRYT ZA ZABRANIE NAM KOLEJNEGO PIŁKARSKIEGO TALENTU, ZA ZNISZCZENIE GO, SPRAWIENIE ŻE NIE ZOSTANIE JUŻ NIGDY NAJLEPSZYM PIŁKARZEM GLOBU. DZIĘKUJEMY. Z KAKĄ CZY BEZ I TAK DOSTANĄ W DUPĘ W PRZYSZŁYM SEZONIE :)
0
SZACUN DLA MANU! Wiedzieli że będzie ciężko a się nie bronili jak w Częstochowie. Pokazali że w Anglii tylko Chelsea się boi. Obie ekipy mają swoich sezonowców którzy kibicowaliby zależnie od wyniku meczu. Barcelona w tym sezonie najlepszą drużyną w Europie ale znając życie to następny sezon nie będzie już taki złoty. :) Najlepsze drużyny na świecie?
1. Barca
2. ManU
3. długo długo nic a potem Liverpool :) pozdro! VeB
0
chopaki słuchajcie - jestem kibice Barcy ale Ronaldo zasłużył na nagrodę trzeba mu to oddać... mało kto strzela prawie 50 bramek w sezonie i to dużą większość z gry. Potrafi strzelać wolne i zrobić jakiś tam rajd na pole karne. To wszystko musicie potwierdzić, a to że płacze i udaje faule to wielu najlepszych piłkarzy wcale nie robi lepiej. Messii nie potrafi strzelać wolnych ale rajdy i driblingi ma dużo lepsze no i ma tą trudną do określenia umiejętność zwaną "robienie różnicy". Ale nie strzelił tylu bramek co CR7 i nie wygrał tylu rzeczy. Za rok Messi ma jak w banku tą nagrodę także spoko ;) I w mojej opini to kiedy Ronaldinho był w formie to tylko wtedy otrzymał nagrodę piłkarzy kompletny - wolne, driblingi, rajdy, rożne, genialne zagrania na 50 metrów bez patrzenia. Teraz nie ma takich piłkarzy już jak Ronaldinho ale miejmy nadzieję że jak taki się pokaże to zagra w Barcelonie. Konkluzja - z walki Messi vs CR7 wygrywa CR7 ale obaj by byli dużo z tyłu gdyby na świecie piłkarskim pojawił się ktoś taki jak stary dobry R10 :)
0
HAHA wiedziałem że te roszady gówniane nic nie dadzą! :P Guardiola na ławce ściągnął do klubu jakichś cieniasów... A nie wiem panowie (i panie) czy wiecie że Ronaldinho zrobił prawdziwy show na San Siro (ale Milan i tak dostał 2:1) Ronnie dostał najlepsze noty, załapał asystę i w ogóle był niesamowity... kto wie czy nie błędem była sprzedaż go... no nic i tak się już nie dowiemy! Może uda nam się jeszcze nadrobić straty, trzeba wierzyć ;) VeB
0
jeszcze do jego asysty 4 minuty przed końcem meczu dajcie! Podobno ładnie namieszał!