O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4579
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze

Zobacz wszystkie

0

A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?