A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze
A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze
Komentarze
0
A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze
0
A ja mam pytanie czy w naszym klubie nie ma skautów ?
Cały zeszły sezon wiedzieliśmy ,że potrzeba ŚO trzeba było obserwować ligę francuską,holenderską,brazylijską itp. by znaleźć z 2-3 młodych zdolnych i wg mnie nawet by się silnego taniego napastnika znalazło za niewielkie pieniądze