2 maja 2010, 19:13
0
Osasuna o nic nie gra,srodek tabeli.Pewni utrzymania,Zeby tylko grali do konca!!!
2 maja 2010, 19:11
pewnie Real wygra ale niech kibice Realu sie troche podenerwuja HeHeHe
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Osasuna o nic nie gra,srodek tabeli.Pewni utrzymania,Zeby tylko grali do konca!!!
0
pewnie Real wygra ale niech kibice Realu sie troche podenerwuja HeHeHe
0
pewnie Real wygra ale niech kibice Realu sie troche podenerwuja HeHeHe
0
Osasuna o nic nie gra,srodek tabeli.Pewni utrzymania,Zeby tylko grali do konca!!!