szym0nVeB
Dołączył/a: grudzień 2017
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, bo nie byłem jeszcze na CampNou a chciałbym zobaczyć wszystko po staremu bez tych dźwigów itp :D
0
Orientuję się ktoś kiedy dokładnie ma zacząć się przebudowa CampNou?
0
Panowie mam ważną sprawę. Poleci ktoś jakiś fajny bar/pub w wawie w okolicach śródmieścia / Mokotowa gdzie będzie dzisiaj puszczany meczyk?
0
Shakhtar u siebie w tym sezonie jest mocny. Raczej było pewne że Roma nie da rady
0
Orientuje sie ktos jakie karty w FUT to są piłkarze(warci uwagi)?
0
Dokładnie, jeszcze dojdzie do tego że bedą po torze chodzić popaprańcy z tęczowymi flagami.. dokąd zmierzasz świecie
3
No nie ma co sie dziwic :D nie każdy może dostąpic zaszczytu gry w najlepszej lidze świata xD
1
Dzieki bardzo i nawzajem :D
3
Na razie 1:0 do przodu xd
0
Wystarczyło wystawić Cou i wszyscy zadowoleni :D
2
no i adios muczaczos xD
0
Jak myślicie? Betis da radę dzisiaj z leganes?
0
Dobra sorry nie doczytalem zwracam honor :D
0
Wygraliśmy w tamtym sezonie.
0
Ja kiedyś oglądałem po nocach i trochę w tym siedziałem ale teraz już od dłuższego czasu nie wiem co się tam dzieje :D
0
Wlasnie z tym mam problem, bo Golden State raczej do przodu a Cleveland to nie wiadomo ale może się przelamią.
0
Siemanko, ogarnia ktoś NBA? Cleveland dzisiaj wygra z Indiana?
0
Mam pytanie.
W pucharze ligi we Francji jest jeden mecz czy dwumecz?
1
Zgadza się. Wtedy była pełna dominacja w środku pola i praktycznie każdy mecz pod kontrolą. Tego najbardziej teraz brakuje
0
Chyba najlepszy możliwy skład, jednak Semedo ostatnio nie gra i nie jest pewną opcją na tak ważny mecz a Roberto pokazał w ostatnich klasykach że warto na niego stawiać. Liczę na uciszenie Bernabeu przez Piquenbauera. Po zwycięstwo! VeB!
3
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, choć barcy kibicuje już ładnych parę lat iodwiedzam tę stronę też od jakiegoś czasu to dopiero teraz załozyłem konto. Licze na przyjemne dyskusje i jeszcze raz siema wszystkim. VeB!