0

Dzięki, bo nie byłem jeszcze na CampNou a chciałbym zobaczyć wszystko po staremu bez tych dźwigów itp :D

0

Orientuję się ktoś kiedy dokładnie ma zacząć się przebudowa CampNou?

0

Panowie mam ważną sprawę. Poleci ktoś jakiś fajny bar/pub w wawie w okolicach śródmieścia / Mokotowa gdzie będzie dzisiaj puszczany meczyk?

0

Shakhtar u siebie w tym sezonie jest mocny. Raczej było pewne że Roma nie da rady

0

Orientuje sie ktos jakie karty w FUT to są piłkarze(warci uwagi)?

0

Dokładnie, jeszcze dojdzie do tego że bedą po torze chodzić popaprańcy z tęczowymi flagami.. dokąd zmierzasz świecie

3

No nie ma co sie dziwic :D nie każdy może dostąpic zaszczytu gry w najlepszej lidze świata xD

1

Dzieki bardzo i nawzajem :D

3

Na razie 1:0 do przodu xd

0

Wystarczyło wystawić Cou i wszyscy zadowoleni :D

2

no i adios muczaczos xD

0

Jak myślicie? Betis da radę dzisiaj z leganes?

0

Dobra sorry nie doczytalem zwracam honor :D

0

Wygraliśmy w tamtym sezonie.

0

Ja kiedyś oglądałem po nocach i trochę w tym siedziałem ale teraz już od dłuższego czasu nie wiem co się tam dzieje :D

0

Wlasnie z tym mam problem, bo Golden State raczej do przodu a Cleveland to nie wiadomo ale może się przelamią.

0

Siemanko, ogarnia ktoś NBA? Cleveland dzisiaj wygra z Indiana?

0

Mam pytanie.
W pucharze ligi we Francji jest jeden mecz czy dwumecz?

1

Zgadza się. Wtedy była pełna dominacja w środku pola i praktycznie każdy mecz pod kontrolą. Tego najbardziej teraz brakuje

0

Chyba najlepszy możliwy skład, jednak Semedo ostatnio nie gra i nie jest pewną opcją na tak ważny mecz a Roberto pokazał w ostatnich klasykach że warto na niego stawiać. Liczę na uciszenie Bernabeu przez Piquenbauera. Po zwycięstwo! VeB!

3

Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, choć barcy kibicuje już ładnych parę lat iodwiedzam tę stronę też od jakiegoś czasu to dopiero teraz załozyłem konto. Licze na przyjemne dyskusje i jeszcze raz siema wszystkim. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?