0

Każdy tak mówi a póżniej perzechodzi tam gdzie więcej kasy dostanie;[

0

Znowu jakaś gazeta puszcza plote. Ribery też miał być już o krok w Barcelonie;]

0

BAN

0

Vidić to może kible czyścić w kiblu i podcierać Messiego ale nie za 20 mln

0

Za 23 miliony to sobie mogą kupić jego buty po meczy a puki co Eto`o jest nasz!

0

Ibra nadawałby się do Chelsea tam są takie same tempe szczały.

0

Larsson gar w reprezentacji więc o jaki fotelik chodziło?

0

Forlan strzela najwięcej goli od dwuch lat a oto chodzi Barcelonie.

0

Larsson nie kopie tylko gra na światowym poziomie!

0

Najlepiej jakby to Larsson przeszedł do Barcy(boski meczyk w finale LM 2006)

0

Jak narazie najlepszy napastnik na śąwiecie bo wie kiedy ma strzelić gola i przedewszystkim nie marnuje sytuacji jak np. Drogba.

0

W Barcelonie nikt nie choruje na głowe i jak na razie sie na to nie zanosi żeby ktoś zwariował.

0

Co byłoby gdyby Iniesta nie był kontuzjowany i mógł zagrać na pełnych obrotach także w drugiej połowie;]

0

hahahahah Barcy nie ale strzałów na swoją bramke może się przestraszyć.

0

Ronaldo potrafi tylko wymachiwać nogami przy piłce ale jego akcja kończy się zazwyczaj przy pierwszym obrońcy. Messi udowodni swoją wartość w środe a Ronaldo znowu będzie zżarty przez treme jak rok temu.

0

Barca też mogła u siebie wysoko wygrać ale nie wygrała i nikt tak nie rospacza.

0

Fajnie Messi wyszedł na zdięciu Hehehe;]

0

Wole te stroje które mają ale i tak Barca będzie wyniatać chodzby nawet w slipach grali.

0

Real to se może Smolarka kupić jak chce ale Smolarek i tak by nie przeszedł do takich cieniasów.

0

Jatam niewiem jakich oni mają grczy którzy mogą strzelić gola Barcelonie.

0

odkiedy jest w Barcelonie

0

to znaczy w kraku

0

Villarreal może nawet nie przyjeżdżać na stadion Barcy bo nie mam po co.

0

Spokojnie je pobije.;]

0

Głardiola zdecydowanie jest najlepszym trenerem na świecie i wiem że zdobędzie trzy tyluł.

0

Prawdziwy Katalończyk i znakomity piłkarz;]

0

Cały Drogba;[

0

Niemyślałem że stać go na coś takiego ale pozory mylą;]

0

I bardzo dobrze i tak nic tam nie robił.

0

Tym razem szczęście uśmiehcneło się do Barcelony i nie mam co się denerwować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?