szymekdymek
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipppe to samo miałem napisać
0
@Wizz777 pedri jest po kontuzji
1
@Rewolucja123 strzelił raphinhą xD
1
????️ Lamine Yamal: "My prediction for El Clasico? We win 1-3 with a goal scored by me." Yamalek odważnie
2
Takich piłkarzy jak doku mi brakuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak pierwsza połowa city Chelsea bo dopiero teraz odpaliłem?
0
@BORO_12 ja jestem za tym żeby w razie przegranej w El clasico xavi odszedł i marquez zaczął trenować barce od razu i nabrał trochę doświadczenia i dać mu cały następny sezon
0
@BORO_12 dla mnie flick jest dobrym trenerem mimo że w reprezentacji nie pokazał za dużo ale dla mnie trener w klubie a w reprezentacji to są 2 różne rzeczy
0
@BORO_12 a oglądałeś mecze Barcy B? Jaka piłkę gra Marquez
0
@BORO_12 jak faktycznie flickowi tak zależy żeby tu przyjść to w miarę za niska pensje bym się zgodził bo z tego Bayernu co trenował to kojarzy mi się głównie ze byli bardzo wybiegani i flick by mógł bardzo dobrze naszych wychowanków przygotować fizycznie
0
@BORO_12 osobiście chciałbym marqueza w przyszłości żeby poszedł gdzieś nabrał doświadczenia i jakby dobrze mu szło to wtedy by mógł przyjść
0
@BORO_12 czyli marqueza wybierze. Najtańsza opcja chyba
0
@BORO_12 najpierw to trzeba trenera
0
Ja bym się zgodził tylko na kolejne wypożyczenie. Nie pokazał tyle żeby go wykupić za takie pieniądze o których była mowa wcześniej