0

@Filipppe to samo miałem napisać

0

@Wizz777 pedri jest po kontuzji

1

@Rewolucja123 strzelił raphinhą xD

1

????️ Lamine Yamal: "My prediction for El Clasico? We win 1-3 with a goal scored by me." Yamalek odważnie

2

Takich piłkarzy jak doku mi brakuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak pierwsza połowa city Chelsea bo dopiero teraz odpaliłem?

0

@BORO_12 ja jestem za tym żeby w razie przegranej w El clasico xavi odszedł i marquez zaczął trenować barce od razu i nabrał trochę doświadczenia i dać mu cały następny sezon

0

@BORO_12 dla mnie flick jest dobrym trenerem mimo że w reprezentacji nie pokazał za dużo ale dla mnie trener w klubie a w reprezentacji to są 2 różne rzeczy

0

@BORO_12 a oglądałeś mecze Barcy B? Jaka piłkę gra Marquez

0

@BORO_12 jak faktycznie flickowi tak zależy żeby tu przyjść to w miarę za niska pensje bym się zgodził bo z tego Bayernu co trenował to kojarzy mi się głównie ze byli bardzo wybiegani i flick by mógł bardzo dobrze naszych wychowanków przygotować fizycznie

0

@BORO_12 osobiście chciałbym marqueza w przyszłości żeby poszedł gdzieś nabrał doświadczenia i jakby dobrze mu szło to wtedy by mógł przyjść

0

@BORO_12 czyli marqueza wybierze. Najtańsza opcja chyba

0

@BORO_12 najpierw to trzeba trenera

0

Ja bym się zgodził tylko na kolejne wypożyczenie. Nie pokazał tyle żeby go wykupić za takie pieniądze o których była mowa wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?