0

*figo. Jak już chcemy poruszać jego temat

1

Dzia z valencią kolejna porażka. Już czas wstać z kolan i pokazać kto jest numero uno, pokazać że mimo paru porażek odniesiemy sukces, sprawić by Madryt fetę z okazji mistrzostwa ponownie oglądał w telewizji, sprawić aby tam na gorze Johan miał powody do radości. Vamos!

0

Pierwszy krok do stworzenia historii!

0

Kto jak nie ten skład może wygrać 5:0. Visca el Barca!!!

0

Może byłby tańszy bo by dostał za to bana na 6 miesięcy :)

1

Któż by się wtedy spodziewał

https://vine.co/v/OTYZP3ZQXvI

0

Wczoraj w komentarzu meczowym przewinal sie tez : pilka do jordiego albiego o ile mnie pamiec nie myli

0

smola98. Chodzi ci o stefana białasa eksperta od ligue1 :D ?

0

Nasz Villa znów jest wielki :D

0

Nie powinien sie tak wypowiadac o Adriano. Nie będę przypominał kto ma 5 bramek na koncie. O ile mi sie wydaje to Alexis ma trochę mniej a wciąż uważają go za wybitnego piłkarza. A poza tym, leci do Nowego Jorku żeby planować przyszły sezon. Sądzę ze w tym jest jeszcze dużo pracy. Kontrowersyjna wypowiedź moim zdaniem

0

Jego odejscie jest dużym szokiem bo co chwilę było info ze ktoś przedłuża kontrakty a tu osoba o której nie mówi sie dużo nie przedłuży umowy. Ciężko wyobrazić mi sobie kogoś innego w bramce jednak uważam ze jest kilku perspektywicznych bramkarzy jak np. Guaita, Ter Steven lub nawet Szczęsny którzy jeśli doprowadzą grę nogami do takiego poziomu to mogą być jeszcze lepsi. Ale to i tak dużą niespodzianka.

0

Szybko rozstrzygniete spotkanie. Podobała mi sie gra Mascherano i Songa (mimo paru strat). Cieszą 2 bramki Villi który mam nadzieję ta postawa wywalczył sobie miejsce w skladzie na niedzielną potyczke z Malaga.
Wiadomo rywal słabszy ale fajnie ze Alexis sie odblokowal w końcu. Thiago też super zawody.

0

Co do składu to to obecnie nasza najlepsza jedenastka, choć osobiście widziałbym Ville w pierwszym składzie na dzisiejsze spotkanie. Odbijając od tematu: Casillas znów rozpoczynał na ławce jednak w 8 minucie wszedł ponieważ Adan dostał czerwień. Mimo zwyciestwa sądzę ze na Mourinho i tak ponownie posypie sie fala krytyki.
Co do meczu obstawiam 3 lub 4 :0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?