szympek919
Dołączył/a: styczeń 2012
Sulechów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago życze ci abyś poszedł w ślady Xaviego i Iniesty
0
Pamiętacie jak miesiąc temu fani Realu się jarali ,że 12 punktów mają przewagi tera są tylko 4 a za 2 tygodnie Barca będzie pierwsza i wtedy zobaczą kto jest najlepszy !
0
Mnie wkurzają tacy kibice którzy lubią klub który jest pierwszy w tabeli tera jest Real Madryt to inni się jarają ,że Real jest najlepszy mnie to gówno obchodzi w moim sercu tylko BARCA nawet jagby była ostatnia to moim zdaniem by była najlepsza
0
Mou nawet do finału nie dojdzie !
0
0
Messi, nie wierzyłam w boga dopóki nie poznałam Ciebie"
0
Kurde Real narazie wygrywa z Osasuną 1-0 .Osasuna musi wygrać to nadrobimy troche punktów !
0
Mnie nudzi gra Osasuny same drewna . Ten cały Izco zazdrości Fc Barcelonie !
0
JA stawiam na Messiego !
0
SAN MARINO !!!!!!!!!!!!!
0
0
Kto zastąpi Xaviego jak Thiago odejdzie.
Jak on odejdzie to się wkur***
Dziękuje ;}
0
Co oni ciągną ??
0
Zielona Góra ,,FALUBAZ"
0
Chować mi się z Pedro lepszy Rasiak ;d
0
0
Idz spać ;]
0
Real to przerosnięte gragamele !
0
0
Też było nie umyślnie jak Pepe pokrzywdził gracza Levante .1 słowo oszust
0
Ciota i oszust z niego to nie jest FER PLAY
0
MenZOne mistrzu to jest od sponsora Messiego inni członkowie zespołu mogą też dostać korki od swoich sponsorów
0
0
100 lat Żeyczę ci aby piłka mniej razy znajdowała się w twojej śądce ;] VCB
0
Nie rozumiem was czemu nie chcecie aby Messi grał w pierwszym składzie ?? zasłużył na to ;]
0
Messi niech będzie w pierwszym skłądzie
0
Mam nadzieję że Barca wygra !! i jeszcze będzie pierwsza w tabeli ;]
0
Niech Messi się nie martwi szczeli nawet 3,4 gole ;]
0
Fajny autokar ;] FCB
0
Pep najlepszy !!