0

Thiago życze ci abyś poszedł w ślady Xaviego i Iniesty

0

Pamiętacie jak miesiąc temu fani Realu się jarali ,że 12 punktów mają przewagi tera są tylko 4 a za 2 tygodnie Barca będzie pierwsza i wtedy zobaczą kto jest najlepszy !

0

Mnie wkurzają tacy kibice którzy lubią klub który jest pierwszy w tabeli tera jest Real Madryt to inni się jarają ,że Real jest najlepszy mnie to gówno obchodzi w moim sercu tylko BARCA nawet jagby była ostatnia to moim zdaniem by była najlepsza

0

Mou nawet do finału nie dojdzie !

0

0

Messi, nie wierzyłam w boga dopóki nie poznałam Ciebie"

0

Kurde Real narazie wygrywa z Osasuną 1-0 .Osasuna musi wygrać to nadrobimy troche punktów !

0

Mnie nudzi gra Osasuny same drewna . Ten cały Izco zazdrości Fc Barcelonie !

0

JA stawiam na Messiego !

0

SAN MARINO !!!!!!!!!!!!!

0

0

Kto zastąpi Xaviego jak Thiago odejdzie.
Jak on odejdzie to się wkur***
Dziękuje ;}

0

Co oni ciągną ??

0

Zielona Góra ,,FALUBAZ"

0

Chować mi się z Pedro lepszy Rasiak ;d

0

0

Idz spać ;]

0

Real to przerosnięte gragamele !

0

0

Też było nie umyślnie jak Pepe pokrzywdził gracza Levante .1 słowo oszust

0

Ciota i oszust z niego to nie jest FER PLAY

0

MenZOne mistrzu to jest od sponsora Messiego inni członkowie zespołu mogą też dostać korki od swoich sponsorów

0

0

100 lat Żeyczę ci aby piłka mniej razy znajdowała się w twojej śądce ;] VCB

0

Nie rozumiem was czemu nie chcecie aby Messi grał w pierwszym składzie ?? zasłużył na to ;]

0

Messi niech będzie w pierwszym skłądzie

0

Mam nadzieję że Barca wygra !! i jeszcze będzie pierwsza w tabeli ;]

0

Niech Messi się nie martwi szczeli nawet 3,4 gole ;]

0

Fajny autokar ;] FCB

0

Pep najlepszy !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?