0

Może i Murinho czyni ,,cuda'' ale nie z Barceloną.

0

Bojan 6:0 moze dojdzie do 8

0

0

Jeden z lepszych meczów Messiego

0

BARCA NAJLEPSZA JEST :):):)

0

Gdyby nie 1 połowa byłoby na prawdę świetnie. Tak jest bardzo dobrze.

0

Żółtych kartek się posypało :).

0

Messi!!! Messi!!! Messi!!!

Widziałem mecz, widziałem bramki, widziałem debiut Messiego

0

Victor Valdes!!!!

jest the best!!!!

Pozdro

0

zgadzam się z elpolako ma racje

0

miejmy nadziej, że jutro wygramy z Racerem ale za to, że Real ma farta nie znaczy, że mamy się bać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?