szyszka913
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griz
Cou Messi trin
Chyba tak będzie
23
Nie wymagaj 2 hattricow
0
Gdzie zobaczę dzisiejszy mecz na telefonie?
0
Odpalam demko fify i po zaakceptowaniu umowy Gra się wyłącza. Co to może być?
0
Sevila gol!!!!!
1
Stary to było 10 min.
0
Trochę mi głupio, ale leżę ze śmiechu
0
W której minucie trafi?
1
te stroje barcy nie są takie złe
0
ja mialem co tydzien, ale mozesz i dzien w dzien zalezy od tego jak sie ugadasz. sesja tez zależy od tego na ile jest podzielona bo mozesz miec 4h ale i 8-9h :)
1
sam mam rękaw i w studiu powiedziano mi ze wielkos reki niema znaczenia chodzi tylko i wylacznie o wzór
0
nie chodzi o rozmiar tylko o to jak bardzo skomplikowany jest tatuaż
1
mysle ze 1 rękaw podziela ci na 3 sesje wiec mysle ze na 1 reke wydasz 3-4 tys
0
Ponieważ tak male partie jak biceps i tric dodajesz do partii dużych. Jak robisz duże partie np.plecy klata masz większy wyrzut hormonów i masz znacznie lepsze efekty tych mniejszych parti.
2
możesz gnieść kapuste w 2 beczkach naraz
16
http://memy-pilkarskie.pl/img/18512/on-sie-nie-cieszy-z-nowej-technologii-powtorek-d/
0
xD http://memy-pilkarskie.pl/img/17496/messi-we-wczorajszym-meczu-d/
4
http://memy-pilkarskie.pl/img/17496/messi-we-wczorajszym-meczu-d/
0
przekazal kare Neymarowi
0
moze ktos wie czy na cyfrowym polsacie gdzies leci mecz ?
19
Ramos nie trafi 4 bramek. Zapomnij
0
I gdzie ten Kuba?
0
Daj tam jeszcze piqeta
26
Przegrałes życie
50
Jutro na 100 % wszyscy nie zagrają
0
Myslicie ze jeśli Barca awansuje to z automatu będzie faworytem rozgrywek?
8
Postawiłem właśnie 150 zł na awans Barcy!
0
piqego xD !!!!
0
chce postawic jutro taki kupon
stoch 1
kraft 1-3
real las palmas 2
10zl
600 w kieszeni xD
0
myslicie ze real moze jutro przegrac?