16 stycznia 2010, 21:45
0
Witam.Czy wie ktos czy moze leci meczyk na CYFROWYCM POLSACIE?? Jak tak to bardzo prosze o podanie nr programu albo nazwy
16 stycznia 2010, 21:43
siemqa.Mam pytanie czy jakis z tych kanalow sa na CYFROWYM POLSACIE.Jak tak to bardzo prosze o podanie nr kanalu albo nazwy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Witam.Czy wie ktos czy moze leci meczyk na CYFROWYCM POLSACIE??
Jak tak to bardzo prosze o podanie nr programu albo nazwy
0
siemqa.Mam pytanie czy jakis z tych kanalow sa na CYFROWYM POLSACIE.Jak tak to bardzo prosze o podanie nr kanalu albo nazwy.
0
siemqa.Mam pytanie czy jakis z tych kanalow sa na CYFROWYM POLSACIE.Jak tak to bardzo prosze o podanie nr kanalu albo nazwy.
0
Witam.Czy wie ktos czy moze leci meczyk na CYFROWYCM POLSACIE??
Jak tak to bardzo prosze o podanie nr programu albo nazwy