tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafalloxfcb Prawdopodobnie będzie słabo na początku, ale z czasem wypuszczą patche i będzie spoko ;)
2
@marcin62 UE to dziadostwo, ładnie wyglądające, ale dziadostwo :P
Rockstar ma swój silnik i pewnie będzie dużo lepiej niż na Unrealu :P
0
@marcin62 Może zginie ratując Ciri z jakieś kabały :P
0
@karolpiłkarz Głupie pytanie, głupa odpowiedź.
0
@karolpiłkarz Lecha free
1
@Kgorecki2500 Poczekaj co to będzie w Spidermanie 2 w pewnej pobocznej misji. Po tym miałem ochotę wyłączyć grę i do niej nie wracać, ale jakoś przebrnąłem :P
0
@Tomason Ale to dotyczy też głosujących na tych co byli przed obecnym nierządem
2
@Kgorecki2500 To jakbyś już miał to byś się dowiedział :P
1
@Kgorecki2500 Za jednego bitcoina to byś sobie kupił taką furę, że ho ho
3
@BorzyKrzys A Paweł się sfajdał
0
@Bilon87 Zarówno Jarosław jak i Donald powinni dla dobra kraju przestać zajmować się polityką.
0
@Criss18Barca Pięknie wyglądają skocznie pokazane na filmiku ;)
0
Bracia Figo Fagot - Czy kochałabyś mnie bardziej wiedźmiński AI cover
0
@MYTO to jest ten "dom wolnego słowa"?
0
@Kgorecki2500 Ta, zostaje. Wyłączą serwery to nawet w singla nie zagrasz :P
2
@MessiForeverTheBest skoro to takie niezdrowe to dlaczego w ogóle nie zakażą sprzedaży?
0
@Szczygiel06 najgorsze jest pierwsze pięć dni po weekendzie
0
@PeRRy
0
@Barwindg Nasi to zazwyczaj mają słaby dzień :P
0
@Kgorecki2500 Bo nasza jest potężna :P
3
Jak znaleźć motywację do ćwiczeń?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/TSlVlDrRFbWhFUNoD1vyhebU7CPORt58.jpg
2
@fart Jana Wan den Bucha albo Edwarda Van der Hooi'a
0
Marian hoduje chmiel
2
@marcin62 do tego pająki i seria Horizon ;)
1
@norbi77 Alex Murphy to dopiero miał przesrane. Nawet po śmierci chodził do roboty :P
0
@FcPortoFan1999 Dziadek tak kiedyś śpiewał :P
3
@FcPortoFan1999 latają myszy
0
@Herato Kto pokona mistrza świata, nie staje się mistrzem świata? :P
2
@MirusAmisz Geralt miał kilkadziesiąt lat, a Shani około 20. Sytuacja byłaby prawie jak z Polo Tajnerem ;) :P
3
@Kasy Biedna :P