4

@Eklerek Ja mam dwa.
Z Archiwum X



The Walking Dead

0

@FcPortoFan1999 o tej godzinie?

0

No mamy wyrównanie i remis :P
Polska 1:1 Argentyna

1

Pierwszy set z Argentyną przegrany 25:20

0

@Hshdhrhdh a za rok jeszcze wciry od Wisły Kraków :P

2

@robsons23 Nie, z tego co jest napisane na meczykach tylko Polsat Sport 1

2

@misterio Leon, w końcu trochę dłużej jest Polakiem ;)

1

@Criss18Barca Braun ma tylko jedną zaletę, reszta nie ma żadnej :P

1

@Starrk Kasa misiu, kasa

0

No to United jest wyżej w tabeli niż City :D

0

@Kengo Wygodnie się w nich chodzi? :P

2

@July_6_BcN Tylko dewolaje ^^

0

@directedbyfcb Tak jak myślałem.

1

@directedbyfcb A poprzednie jakie miałeś i kim w ogóle jesteś?

1

@July_6_BcN Cieszę się, że Ci się podobało ;)

0

@Encore Musiał zapłacić, żeby ludzie chcieli go słuchać :P

0

@lukaszbrk państwo 404?

0

No i Polska niestety przegrała z Brazylią 3:0. Na MŚ będzie rewanż :P

0

No niestety, pierwszy set przegrany.

0

W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeeeerzysz

1

@kanver_ chyba golonkę po bawarsku

1

1

@July_6_BcN Jest zdjęcie z takiej imprezy
https://imgflip.com/i/a4liow

1

@Popitek12 Najlepiej jeszcze bez muzyki, gier i zabaw.

2

@Popitek12 Powiedz, że się nie zgadzasz na ten ślub ;)

1

No to weekend, troszkę się przespać i można dni święte święcić ;)

1

@Toretto tak to już jest :D


0

@Gary w to ja mam inaczej, bo od czasu pandemii dwa razy robotę zmieniałem i chcąc nie chcąc urlop nie przeszedł, ale w obecnej został mi z poprzedniego roku i tak się sumuje ;)

1

@Gary Ja mam 20, ale do wykorzystania, a jak wcześniej wspomniałem, miałem prawie trzy tygodnie wolnego ;)

4

@Roobo Przypadkiem na tym usiadł :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?