tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Eklerek Ja mam dwa.
Z Archiwum X
The Walking Dead
0
@FcPortoFan1999 o tej godzinie?
0
No mamy wyrównanie i remis :P
Polska 1:1 Argentyna
1
Pierwszy set z Argentyną przegrany 25:20
0
@Hshdhrhdh a za rok jeszcze wciry od Wisły Kraków :P
2
@robsons23 Nie, z tego co jest napisane na meczykach tylko Polsat Sport 1
2
@misterio Leon, w końcu trochę dłużej jest Polakiem ;)
1
@Criss18Barca Braun ma tylko jedną zaletę, reszta nie ma żadnej :P
1
@Starrk Kasa misiu, kasa
0
No to United jest wyżej w tabeli niż City :D
0
@Kengo Wygodnie się w nich chodzi? :P
2
@July_6_BcN Tylko dewolaje ^^
0
@directedbyfcb Tak jak myślałem.
1
@directedbyfcb A poprzednie jakie miałeś i kim w ogóle jesteś?
1
@July_6_BcN Cieszę się, że Ci się podobało ;)
0
@Encore Musiał zapłacić, żeby ludzie chcieli go słuchać :P
0
@lukaszbrk państwo 404?
0
No i Polska niestety przegrała z Brazylią 3:0. Na MŚ będzie rewanż :P
0
No niestety, pierwszy set przegrany.
0
W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeeeerzysz
1
@kanver_ chyba golonkę po bawarsku
1
Path of Exile 2 za darmo przez weekend
https://store.epicgames.com/pl/p/path-of-exile-2--free-weekend
1
@July_6_BcN Jest zdjęcie z takiej imprezy
https://imgflip.com/i/a4liow
1
@Popitek12 Najlepiej jeszcze bez muzyki, gier i zabaw.
2
@Popitek12 Powiedz, że się nie zgadzasz na ten ślub ;)
1
No to weekend, troszkę się przespać i można dni święte święcić ;)
1
@Toretto tak to już jest :D
0
@Gary w to ja mam inaczej, bo od czasu pandemii dwa razy robotę zmieniałem i chcąc nie chcąc urlop nie przeszedł, ale w obecnej został mi z poprzedniego roku i tak się sumuje ;)
1
@Gary Ja mam 20, ale do wykorzystania, a jak wcześniej wspomniałem, miałem prawie trzy tygodnie wolnego ;)
4
@Roobo Przypadkiem na tym usiadł :P