tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się jej nie boje, w moim domu to ja jestem głową rodziny! :)
1
Podzieliłbyś się tej :)
0
Ja rano tylko cztery piwka potem już o suchym pysku siedziałem :)
0
Ostrzegali :)
6
Chować się! Strzelają!
1
Napić się.
0
Ja mam kilka zaproszeń, ale nigdzie nie chce mi się wychodzić :)
0
A ja go spędzę być może w Velen, Novigradzie albo i we Flotsam :) jeszcze się zobaczy. Wyzima napewno odpada :)
0
Pytanie zadałem zanim edytowałeś swój komentarz.:)
0
Że co? :) v
0
No chyba, że masz dwa :)
0
Bo cudzysłowia nie ma. Też myślałem, że jaja sobie robi :)
0
Zaktualizuj sterowniki i pozbądź się syfu z kompa.
0
A ja nie wiem, pytam z czystej ciekawości :)
1
O bramkarzach już był statystyki. Niestety żadnemu się nie udało, ale za to niektórzy mieli więcej goli w karierze niż niektórzy napastnicy...
0
Różnego rodzaju nowości się to dowiedziałem, niekoniecznie logicznych, więc może jakiś obrońca, np. sto lat temu tego dokonał.
0
Witam, wie ktoś może czy jakiś obrońca w jakiejkolwiek lidze został królem strzelców albo był bardzo bliski tego? Chodzi mi oczywiście o najwyższą klasę rozgrywek w kraju.
5
Wyszła ci ta cenzura :)
0
Jak przeciętni zawodnicy skakali daleko to obniżali.
0
Ale po zmianie belki trzeba było całą serię powtórzyć.
0
Jakby nie opuścili to mogli by się pozabijać.
0
Mecz młodzików.
0
Widzisz Jakiego nosa mieli :)
0
Ja sobie plusa chwalę :)
0
Jeżeli mieszkasz w Wielkopolsce i są u Ciebie pociągnięte światłowody to polecam internet od INEA, na początku były z nimi różnego rodzaju cyrki, ale teraz jest dobrze :)
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem buty zimowe na nogach. Nawet jak przymrozi i śniegu napada to chodzę w letnich butach. Rzadko kiedy jestem przeziebiony. A jak jest temperatura taka jak teraz to śpię przy otwartym oknie :)
0
O tym Timoru, Timorze (czy jak to tam się odmienia) Wschodnim pierwszy raz słyszę :)
0
Piękni :)
2
Nie lubię tego klubu.
3
Niech siedzi tam jak najdłużej, podobnie jak Benitez w Realu :)