0

Ja się jej nie boje, w moim domu to ja jestem głową rodziny! :)

1

Podzieliłbyś się tej :)

0

Ja rano tylko cztery piwka potem już o suchym pysku siedziałem :)

0

Ostrzegali :)

6

Chować się! Strzelają!

1

Napić się.

0

Ja mam kilka zaproszeń, ale nigdzie nie chce mi się wychodzić :)

0

A ja go spędzę być może w Velen, Novigradzie albo i we Flotsam :) jeszcze się zobaczy. Wyzima napewno odpada :)

0

Pytanie zadałem zanim edytowałeś swój komentarz.:)

0

Że co? :) v

0

No chyba, że masz dwa :)

0

Bo cudzysłowia nie ma. Też myślałem, że jaja sobie robi :)

0

Zaktualizuj sterowniki i pozbądź się syfu z kompa.

0

A ja nie wiem, pytam z czystej ciekawości :)

1

O bramkarzach już był statystyki. Niestety żadnemu się nie udało, ale za to niektórzy mieli więcej goli w karierze niż niektórzy napastnicy...

0

Różnego rodzaju nowości się to dowiedziałem, niekoniecznie logicznych, więc może jakiś obrońca, np. sto lat temu tego dokonał.

0

Witam, wie ktoś może czy jakiś obrońca w jakiejkolwiek lidze został królem strzelców albo był bardzo bliski tego? Chodzi mi oczywiście o najwyższą klasę rozgrywek w kraju.

5

Wyszła ci ta cenzura :)

0

Jak przeciętni zawodnicy skakali daleko to obniżali.

0

Ale po zmianie belki trzeba było całą serię powtórzyć.

0

Jakby nie opuścili to mogli by się pozabijać.

0

Mecz młodzików.

0

Widzisz Jakiego nosa mieli :)

0

Ja sobie plusa chwalę :)

0

Jeżeli mieszkasz w Wielkopolsce i są u Ciebie pociągnięte światłowody to polecam internet od INEA, na początku były z nimi różnego rodzaju cyrki, ale teraz jest dobrze :)

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem buty zimowe na nogach. Nawet jak przymrozi i śniegu napada to chodzę w letnich butach. Rzadko kiedy jestem przeziebiony. A jak jest temperatura taka jak teraz to śpię przy otwartym oknie :)

0

O tym Timoru, Timorze (czy jak to tam się odmienia) Wschodnim pierwszy raz słyszę :)

0

Piękni :)

2

Nie lubię tego klubu.

3

Niech siedzi tam jak najdłużej, podobnie jak Benitez w Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?