tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique!
0
Ale Messi ma dziś pecha
0
O taką tiki takę chudzi
0
jesteś tego pewien?
0
Yaya Toure!
0
Być może już w przyszłym roku wzniesie Puchar Świata, czego z całego serca mu życzę. Tak jak na Euro Kibicowałem Hiszpanii, tak na Mundialu będę kibicował Argentynie.
0
był nawet prędzej ni z tu...
0
Coś czuję po kościach że za kilka dni będzie news: "Zielone światło dla Puyola!"
0
net, twierdzisz, że odpadniecie dwa razy pod rząd w półfinale Ligii Mistrzów to jest porażka? A co sądzisz o klubach, które nigdy w tych rozgrywkach nie zagrały?
0
I to jest powód do dumy? Ja w życiu papierosa nie zapaliłem i chyba nie zapale i to z tego powodu jestem dumny, a nie tak jak Ty twierdzisz, że lamusy tylko nie palą. Zastanów się nad sobą...
0
Jeżeli byłaby lepsza atmosfera to z całą pewnością bym zmienił :P
0
dużo jedzą:)
0
z takim majątkiem to z samych odsetek przeżyją :)
0
Kilka milionów rocznie zarabia i ledwo wiążę koniec z końcem?
0
to było do Dominik Terefenko,
0
Rrank Fibery :P
0
filip
Może napisz do niego, bo może mieć zajęte... ;)
0
O! W dzisiejszym wydaniu nie ma noża na okładce!
0
Tomi517
do toalety :P
0
tą...
0
Tytuł artykułu mógłby znaleźć się w cytacie tygodnia :)
0
A co nas to jako kibiców Barcelony obchodzi?
0
środa :)
0
Oglądając mecz z Levante czasami wydawało mi się, że ten chłopek z siódemką na plecach to Villa :)
0
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z Mikim.
Nie mogę zrozumieć dlaczego goleada jest najgosza, przecież w piłce o to chodzi, żeby bramki strzelać, a że udało się aż tyle strzelić to należy się tylko z tego cieszyć...
0
Ja sobie kupiłem i tego nie żałuję, bo koszulka naprawdę świetna.
0
Inferno2
"Ronaldo nic tak naprawde nie zdobył, jednak ciągnął swoją drużyne. Messi strzelił sporo goli, ale to były tylko gole w Lidze przeciwko ogórkom, w większych meczach go nie było..."
"A czy ja tutaj mówie o Ronaldo ^.- ? Pisałem o Ribery, więc nie wiem po co wspominasz o Cristiano. Widać masz jakieś kompleksy na jego punkcie."
Jak to o Ronaldo nic nie psiałeś?
0
Moim zdaniem ważniejsze są tytuły niż zwycięstwa z Realem :)
0
A czy musisz to wklejać pod każdym newsem, młotku?
0
turecka TV2