tasman95
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Koźle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cans a nie lepiej by było gdyby Javier zagrał normalnie na swojej pozycji a Cesc zagrał na razie kilka minut, ale nie od początku ?
Mój TYP ;
Valdes
Alves-Pique-Abi-Adriano
Xavi-Javier-Iniesta
Sanchez-Messi-Villa
I Xavi'ego zmienia potem Cesc ;))
0
Witam.Mam pytane nie do tematu... Czy na platformie n a dokladnie kanale N SPORT HD obejrze ten mecz , kolega cos wspominal ze leci.
0
Jeśli by zaproponowali to 25 mln. to myślę ze by się zgodzili na transfer, oczywiście + Martín Cáceres. Ciekawi mnie kogo jeszcze maja na oku, bo powiedzieli "Nie będziemy czekać do 31 sierpnia, sami potrzebujemy czasu, aby zakupić zawodnika, który zastąpi nam Mascherano", z tego co czytałem był niemiecki turek Ozil , ale już jest w Madrycie.
0
J bym chciał taka grupę :
1.Barcelona,
2.Real Madryt,
3.Tottenham,
4.Rubin Kazan albo tak jak kolega mówił Auxerre
Po takiej grupie nie było by żadnych wątpliwości kto jest najlepszy, ja tak przynajmniej myślę.
0
haha. nie moge z was
1.Jakie 500mln.zadluzenia, tyle mieli na koniec sezonu.Teraz ta suma zostala zniwelowana do 70mln. co bedzie splacone do konca tego roku. (przynajmiej tak czytalem, i tez tak mysle za same koszulki wyjazdowe i Villi zarobili 2 mln.).
2.W 2009 roku Dmytro Czygrynski trafił do Barcelony za 25 mln euro a nie za 20mln. (To jest roznica).
3.A za Ibre dali niecale 40 mln. euro.
0
Wy wszyscy pytacie sie o ville a prezcierz on pojechal na mecz towarzyski z Meksykiem, tak samo jak inni ktorych brakowalo. Czytali byscie wiecej news'ow a nie potem polowy nie ewiecie