tatarata
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie dziwie się że ziomek napisał że Zizu nie wygrał nigdy LM po prostu nie mógł tego pamiętać bo tak jak i większość kibiców barcelony miał wtedy 2-5 lat i nie wie coo się działo a b kibicuje pewnie odkąd zaczęła coś grać
0
ciekawe gdzie odejdzie za rok:)
0
Athletik -barcelona 1-0 :)
0
a tak w ogóle to obecność Messiego w 3 a brak Sneijdera to skandal !! Wes wygrał LM i jest wicemistrzem świata a messi poza liga nic nie zrobił i gdzie tu sprawiedliwość
0
haha
0
w 2011 zobaczycie plecy Realu:)
0
aukas chyba ty....nie mam szacunku do gościa który podnieca się jak powie coś glupiego na Real
0
tylko że byli lepsi w wtym roku niż on
0
tak się podniecacie tym 5-0 mam wam przypomnieć coś takie małe 11-1 tyle w temacie
0
ojojoj nie udało się pokonać osłabionego Athletiku słabo coś
0
busquets to chyba jakaś kpina jest ciekawe co on tam robi
0
ta widać to w ważnych meczach pokazał to na mundialu hahaha a jak dla ciebie takie zespoły jak Valencia Milan czy Ajax są słabe to żal mi cię
0
jak dla mnie CR jest lepszy od Messiego ponieważ: ma lepszy strzał z dystansu porównując słabsze nogi to lewa Ronaldo jest lepsza od prawej Messiego gra głową wygrywa CR w dryblingu Messi ma więcej szczęścia bo często piłka przypadkiem się mu odbija od nogi i coś z tego wychodzi.. Ronaldo jest szybszy i to bardzo od Messiego lepiej bije wolne więc podsumowując wygrywa:)
0
Żal ten koleś jest zerem
0
szkoda go zmarnuje się:(