0

nie dziwie się że ziomek napisał że Zizu nie wygrał nigdy LM po prostu nie mógł tego pamiętać bo tak jak i większość kibiców barcelony miał wtedy 2-5 lat i nie wie coo się działo a b kibicuje pewnie odkąd zaczęła coś grać

0

ciekawe gdzie odejdzie za rok:)

0

Athletik -barcelona 1-0 :)

0

a tak w ogóle to obecność Messiego w 3 a brak Sneijdera to skandal !! Wes wygrał LM i jest wicemistrzem świata a messi poza liga nic nie zrobił i gdzie tu sprawiedliwość

0

haha

0

w 2011 zobaczycie plecy Realu:)

0

aukas chyba ty....nie mam szacunku do gościa który podnieca się jak powie coś glupiego na Real

0

tylko że byli lepsi w wtym roku niż on

0

tak się podniecacie tym 5-0 mam wam przypomnieć coś takie małe 11-1 tyle w temacie

0

ojojoj nie udało się pokonać osłabionego Athletiku słabo coś

0

busquets to chyba jakaś kpina jest ciekawe co on tam robi

0

ta widać to w ważnych meczach pokazał to na mundialu hahaha a jak dla ciebie takie zespoły jak Valencia Milan czy Ajax są słabe to żal mi cię

0

jak dla mnie CR jest lepszy od Messiego ponieważ: ma lepszy strzał z dystansu porównując słabsze nogi to lewa Ronaldo jest lepsza od prawej Messiego gra głową wygrywa CR w dryblingu Messi ma więcej szczęścia bo często piłka przypadkiem się mu odbija od nogi i coś z tego wychodzi.. Ronaldo jest szybszy i to bardzo od Messiego lepiej bije wolne więc podsumowując wygrywa:)

0

Żal ten koleś jest zerem

0

szkoda go zmarnuje się:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?