tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Zobacz człowieku ile osób więcej statystycznie umiera w tym roku. Porównaj do poprzedniego roku i wtedy komentuj. Uwierz mi, ja się nie przejmuje tym co się dzieje, pracuję normalnie. Ale z szacunkiem podchodzę do ludzi, którzy nie mają szczęścia i umierają. Mimo iż są to w szczególności starsi ludzie i nas mniej temat dotyczy to jednak śmierć i cierpienie w rodzinach. Do tego umierają w szpitalach w kompletnej samotności. Chcesz mieć wyjebane, miej. Oby ciebie temat nie dotyczył pośrednio.
1
@jeyx77x Zobacz jak grał Felix rok temu w AM, a jak gras teraz. Młodzi potrzebują czasu i minut. Nie od razu wystrzelą z formą.
1
@lucca87 W sumie nic, kto ma umrzeć to umrze prawda. Zdrowia życzę
0
@Criss18Barca No ok, tylko w czym on jest gorszy od Gomesa.
0
@Rudi35 A statyści to pewnie są?
2
@Criss18Barca No to uzasadnij chociaż proszę, bo co jak co ale trochę przesadziłeś.
3
@lucca87 Liczba chorych jest uzależniona od ilości testów, a ludzie nie za bardzo chcą się badać ostatnio. Może lepiej skomentuj ilość zgonów. Jesteśmy na samym szczycie chociaż w jednej dziedzinie na świecie.
0
@Janiama Miedzy 04.11 a 17.11 wyparowało 22 tyś pozytywów, jak myślisz dlaczego? Po to by pięknie powiedziec w TVP że dzięki ich działaniom nie było lockdownu.
0
@daniel32778 No i samymi młodzikami, Bayernowi nie zagraża, LM tez nie ma. Młodzi ok, ale ligi oraz LM samymi młodymi nie zdobędziesz.
1
@BarcaInfo Szmaciaki to zło wcielone, specjalnie jeszcze dopiszą kosztem Puiga by rozkręcić krytykę. MD/Sport jest na równi z Bartkiem i poprzednim zarządem jeśli chodzi o rozpierdzielenie Barcy i całej atmosfery wokół niej. Wszystko się robi by generować konflikty.
0
@Mula Bo przegrasz w ch.. siana
0
@Mula Dla twojego dobra, oby dłużej :)
0
@Kgorecki2500 Na głównej masz wywiad z Ronaldem
2
@ksobi Ja tylko czytałem w Internetach, że to skuteczne. :)
4
@AV0CAD0 Wpierdziel teścia w dupsko i efekt będzie.
4
@MesQueUnClub_87 Ale bez maseczki.
0
Sobie tak myślę, że pierd... sobie wszystkie 3 szczepionki. Będę pewny, że nie zachoruję.
16
Jutro Rysiek w pierwszej 11-ce. LR orgazm. Jutro dwie wersje komentarzy coś czuję:
1. Jak zagra dobrze - Koeman widzisz deb.. Rysiek musi grać.
2. Gra źle - jak ma grac dobrze skoro siedzi na ławce i nie ma rytmu. Koeman to deb.
2
Komentarz usunięty
5
@BarcaInfo nie będzie, kolega inny dziennikarz powiedział, że nie będzie. W sumie obaj mają 50% szans. :)
0
@Denver Tylko służbowe wyjazdy
0
@Matelel Kolejny Francuz, którego Messi zniszczyłby u nas :).
4
@Jonyx Mieć taki talent i 4 trener go olewa . hmmmmm
0
15 tysi dziś. Ciekawe ile testów 15? :)
0
@arraco Niech zgadnę, próg wiekowy max 21 lat. Rysiek na kapitana.
2
@arraco Dajmy całą Barce B. Barca A to gwiazdy, grać im się nie chce.
47
@BarcaInfo Umtiti za brak decyzji o leczeniu powinien zostać ukarany finansowo. Teraz dostaje kosmiczne wynagrodzenie za siedzenie na trybunach.
5
@monsterrize Leo ma 33 lata, po pierwsze to w szczycie formy on nigdy nie biegał i wtedy nikomu to nie przeszkadzało. Po drugie nie ma 9-tki która by go odciążyła, po trzecie EV testował 4-4-2 i przestaliśmy strzelać bramki, wrócił do 4-3-3. Krysia ma za zadanie strzelić bramkę, nie rozgrywać, nie grać w presing, nie biegać, nie wracać po piłkę na swoją połowę, strzelać. Leo jest w zespole rudego od wszystkiego. Tak się nie uda, przestańcie pisać że mu się nie chce, on w tej taktyce jest poirytowany bo w ataku jest sam. Jakby ciebie w firmie winili za wszystko co się w niej dzieje, ciekawe jakbyś się czuł.
3
https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1866447326841678
Przerażające. Ale statystyki pokazują że dokładnie jest tak jak ten lekarz opisuje
0
@Majkel34@Majkel34 Stoch się skończył. Jest jak Messi tylko przeszkadza młodym.