5

@Roobo rozumiem że bez tego piwa PiS nie byłby zmobilizowany :) lewica zdemoralizowana :) twierdzisz to na podstawie czego :)

29

@turhiay a on powiedział idźcie głosować na Rafała? Poszedł piwo wypić, tyle, koniec historii. W sumie to ta historia mocno pokazuje jak pojeb. Są ludzie. Cały czas nadajecie jak to pispo dzieli ludzi itd. A gdy jakaś normalność to jeszcze bardziej się nakręcacie.

0

@FCB_dimiC wiesz ze nie ko rządzi tylko 4 partie? Za dwa lata nie będzie rządzić pis za pewnie pis + partie z prawej strony

0

@LjakRoberciik czyli wygrywa Nawrocki, za dwa lata nie głosujcie na konfederacje? Bo będzie rząd prawicy i prezydent z prawicy?

2

@MarioIglesias a twoje imię to?

0

@michal26 reasumując zagłosują na Nawrockiego mimo iż okazał się parodia kandydata na prezydenta, prawda?

0

@Roobo oj boli. Obiektywizm co to? :)

1

@Aragorn33 bardzo rozsądne podejście.

0

@jacobFCB gdyby Sikorski startował to by II nie było

0

@Encore rozumiem że ty byś podpisała coś z czym się ie zgadzasz. Dopisała PS. Oprócz 4 pkt. To prezydent a nie Kur. Woźny

1

Komentarz usunięty

1

@Kaktusek sami sobie winni. Niestety

0

@Encore i słusznie prezydent kleczacy to nie prezydent. Ale wystarczy że te 30% zgarnie od was to wystarczy.

1

@ElKamil Sławek mentzen mówię ci widziałem, a gdzie no widziałem. Flagę widziałem

6

@clyde no a Sławek udowodnil że prowadzi kto inny? Powiedział że widział flagę węgierska. Na tej podstawie twierdzisz że Węgrzy prowadzą?

1

@wyrek poczekaj, idziesz, mówisz, anuluje. Chu... Wielki wiesz o tym jak działa państwo. Nawet komórki nie anulujesz po podpisaniu, a taki twór

0

@A4ron u Sławka? Bardzo dobry, to elektorat prawicy

0

@michal26 szczerze nie znam, ale lubię ludzi którzy są po środku, a nie skrajnii, więc wierzę

0

@arasz1819 wg. Bosaka który twierdzi że oczywiście nie pójdzie w koalicję z pis fatalnie, znacznie lepiej wypadł Nawrocki. :) uwielbiam ta hipokryzje.
Czekam aż bezstronny Stanowski da ocenę 2 Rafałowi a Nawrockiemu 4.:)

0

@Commando jestem w szoku. Nie spodziewałem się

2

@A4ron akurat to dla Rafa bardzo dobry wynik.

70

@clyde zielony ład podpisał pis. O czym ty bredzisz?

3

@michal26 porównać się nieyda.
Nawrocki prezydent bez zdania tylko błagam, dajcie głos.
Trzaskowski zrobił swoje i nie zgadzał się ze wszystkim, ba wręcz Sławek w większości tej dyskusji był juniorem w polityce.
Sami zdecydujcie, a porównać się nawet nie da. Spodziewałem się rozjechania Rafała, a kompletnie to Sławkowi się nie udało.

2

@mekston każde podanie miał pewne do 0. Przychodzi kluczowy moment seta, meczu i się zesrał. Grrrrrrr, jak znam życie teraz Djoko to do końca pociągnie i będzie 4-6

0

@FcPortoFan1999 no i przejebał. Eh

1

@Eklerek trzeci set perfekcyjny na razie dla Hubiego.

0

@Frimpong podpisał kontrakt i padł :)

2

@Hshdhrhdh śmiesz wątpić?

0

Szkoda, jednak 3 set to bardziej Djoko weźmie. Z drugiej strony nie wiemy jak fizycznie wygląda

0

Hubi jak chce zdobyć tytuł musi ten Tie Break wygrać. 3 set to już serwis nie będzie taki sam. Ciężko będzie Djoko pokonać,
Djoko to Djoko jest trudniej to chłop ogarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?