2

@FcPortoFan1999 trochę słabe że kontuzja rywalki Ige ratuje :(

2

6-0 w ostatnich gemach. Iga ani jednego swojego podania nie wygrała. To nie jest porażka to blamaz. Z jedynki rankingu pod wodzą belga nie zostało nic. Zwykły średniak.

5

Iga to stała się Ostapenko. 15 winnerow i 20 nie wymuszonych. Gównianie się ja ogląda. Wszystko musi siła i musi kończyć

0

@Ojciec5tkidzieci podobno lepszy kandydat od Nawrockiego w pis :)

0

@Kondziubarca trzeba zagłosować na Nawrockiego, a w drugiej na trzaska i się problem Sławka rozwiąże.

4

@Ignareks to bez różnicy, jutra nie przejdzie chłopaki nie zagrają. Flick nie jest głupi by wrzucać piłkarzy co dobę odpoczynku będą mieć

8

@kamiVeB odpowie wkoncu na pytanie, szal, będzie je znał co prawda, ale zawsze to postęp

0

@UriBoyka no nie. Czyli co żone też może bić? ważne by w Barcelonie był mistrzem? Palnął głupio

0

@wojopancer Słucham muzy na winamp

0

@lucca87 No nie , oni krzycza na Laporte, a to nie wolno tak, nie wolno

0

@lucca87 i co te nazwiska mówią? Zwykli sredniacy. Ale jako całość reprezentacji mogą znaczyć więcej. Argentyna ma świetna drużynę jako kolektyw, to obecnie najważniejsze

1

@Azazel_Pazuzu Rafa jutro nie zagra, byłoby błędem go wystawiać, myślę że spokojnie Flick go zastąpi.

0

@maroon nie potrzebujemy Unii by wdrożyć badania dziadków, na weryfikację zdrowia myśliwych nie zgodziła się partia konserwatywna PSL. Więc nie wyskakuj mi tu z Unia

10

Wieku nie oszukasz, dalej nie weryfikujmy uprawnień osobom starszym na broń, auto itd.

"Na dworcu kolejowym w Skierniewicach (woj. łódzkie) 79-letni kierowca, wyjeżdżając z parkingu, przypadkowo wjechał autem na peron, a następnie zsunął się z jego krawędzi na tory. Mężczyzna tłumaczył, że oślepiło go słońce.

Za spowodowanie zagrożenia poza drogą publiczną 79-latek otrzymał mandat w wysokości 2000 zł oraz 8 punktów karnych."

Zerknijcie na fotkę, gdzie on tam jechał?

16

Myślę że będą śpiewać tylko pieśni ludowe, grać na perkusji i skrzypcach, do tego codziennie będą się kłaniać przed wielkim Laporta i nigdy nie skrytykuja jego wiecznych szemranych biznesikow

0

@kiper09 o kim piszesz? O Rafie?

0

@Criss18Barca nie do końca, bo pytanie czy nie podniosą kablowe ceny, a wtedy dostaniesz podwyżkę, możesz nie zaakceptować i wyłącza tobie kanał

0

@barteq jest kampania normalne, ale pewnie pytania znać będzie przed programem. Z tego co Krzychu mówił, wszystkich zaprasza do siebie co też jest przecież normalne

5

@Jakchcesz Pewnie Tusk odpalił swój live jak gotuje pierogi i zabrał zasięgi Krzysia.

0

@Ojciec5tkidzieci poszedł torem posła konfederacji, wtedy to był wzór że głośno o tym mówił, rozumiem że w innej partii to tak nie działa?

1

@adi7adi8 myślę że Iga walczy by udowodnic że da się serwować jeszcze gorzej. Nie wiem co robi nowy sztab, ale to nie działa w tym aspekcie.

1

No Magda brawo. Oraz nie ujmując Magdzie, ale co Coco jest tragiczna w tym roku to jej. Jeden mecz zagrała dobry akurat z Iga w styczniu

1

@Remi70 jak można mieć 11 podwójnych nawet nie w półtora seta :) Coco to ewenement obok Ostapenko

0

@ACRAB95 dokładnie tak to wygląda.

0

Na trybunach jakieś RPA, wuwuzele? Przez pół meczu słychać jakiś wrzask straszny.

3

Dobra panowie Difens teraz, Difens.

0

:) ja prdl jaki kabaret

0

@FcPortoFan1999 lata posuchy, nie chcesz wiedzieć jaka posucha była w latach 90-tych.

9

@macio_944 pamiętajmy ze każdy w tym kraju jedzie po lewym, że powinien już zakończyć karierę w reprezentacji, ale jak z Malta nie gra to dra ryja jak to bez niego sobie nie poradzą

1

Skorupski - Kiwior, Bednarek, Piątkowski - Moder - Kamiński, Bogusz, Szymański, Frankowski - Świderski, Piątek

No to lewy wróg numer jeden dla dziennikarzy w pl.



Swoją drogą bardzo słabo wygląda obecnie reprezentacja Polski. Chyba oczekiwania są za wysokie jak się patrzy na tą sklejke piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?