0

@Kozinho. Raczej do Maja

3

Bilbao ExG 3.8, Big Chances 8! A jest 1:1 :) Co oni marnują to ich

0

@Keson O Peny to nie ma co gadać. Dla mnie slaby. Ale Fati dynamicznie dziś dobrze wyglądał.

7

@mekston no ci powiem, ja to tak się trochę czepiałem ze auto wygrywa, ale dziś mordę mi Max zamknął.

0

Co ci Hiszpanie, przecież tam karny na milion %

2

Ansu po wejściu dziś wyglądał całkiem ciekawie, nie wiem czy się zgodzicie. Bramka ze spalonego, ale jednak bardzo pewnie wykorzystana. Czyżby jedna jaskółka?

1

@Wasacz_ Cholera wie o co tu chodzi. Może się kiedyś dowiemy, ale fakt, dziewczyna mentalnie w tym roku wielokrotnie wracała do meczy, ale jednak jest bardzo nie równa, bardzo.

0

@umtiti no ty zapewne wierzysz w spisek ludzkości, płaska ziemię i Smoleńsk.

1

@JoeSatriani Po 11 kolejkach oceniasz?

17

@AduŚ07 Przecież dobre decyzje ma.

0

No i mamy kontuzje Cassado. chodź to chyba obcierka

0

@VegetaPolska lm wygrywa się wiosna. Kilka kontuzji, słabsza forma fizyczna. Nic nie wiemy co będzie na wiosnę.

3

Kur. Jaka asysta, 3 minął. Masakra

1

@Wasacz_ Krejcik na Kebsa

1

@BTW Pogdadamy po sezonie, nie rozdawaj juz trofeów.

0

@Wasacz_ zawsze to udział :D

1

@Wasacz_ bo mnie opierd. wiecznie. :)

2

@Wasacz_ nie ujmuje bo mnie zaraz opierdzielisz, ale Czeszka serwis całkowicie padł no i fizycznie słabiutko, a Iga jakby ten mecz dopiero zaczęła.

0

@Wasacz_ brała albo ma brać. Chodzi mi, że Czeszka ogólnie nie wyglada dziś fizycznie, tak trochę się jej dobrało.

2

Iga fizycznie lepiej wyglada od Czeszki teraz, chyba taniec z gwiazdami Czeszce wyjdzie bokiem.

0

@Wasacz_ dla ciebie najlepszy piłkarz świata to statystyki? W takim razie najlepszy Szwed ze Sportingu prawda?

1

@Wasacz_ no i co Rafa najlepszy piłkarz swiata? Bo tu mówimy o takim poziomie.

1

@Wasacz_ oj nie. Oprócz głowy bo to jej faktycznie często nie dojezdza to brakuje jednak większego urozmaicenia.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce kiedyś tyle prowadziła?

2

@umtiti najważniejsze ze ty wiesz.

1

@adi7adi8 No na efekty pracy tak, ale spodzieweś się tak słabej formy? Bo ja nie, Krejcikova w głowie taniec z gwiazdami, grała jeszcze mniej w tym sezonie. A poziom meczu no WTA 250 jakieś i to pierwsze rundy

1

@Aragorn33 bo maja racje, to jak olano ten temat i ile ludzi zginęło to jakaś patologia.

0

@Criss18Barca Enzo ma co innego teraz w głowie niż grę w piłkę.

2

Dobra, 0-1, sprzedać póki cos warta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?