tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ To jest głupota nie pech. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją ze 18 latkami nie wygracie całego sezonu. Bernal grał cały presezon, oraz każdy mecz w lidze po 90 minut.
1
@sidi12843 rezonans jutro. Ale już trąbią że koniec sezonu
0
@Limaker już lecą informacje ze koniec sezonu prawdopodobnie
0
@blakkudium no i teraz ciekawe co wymyślą orły z zarządu gdzie my nie mamy nikogo na kluczowej pozycji. Co oni myśleli że 18 latek zagra 60 meczy po 90 minut
1
I@Dejvo Flick mówi że jest poważnie i zespół nie świętuję. Sam sobie odpowiedz czym to się skończy
1
@Culer9002 operacja w Finlandii. Tak się kończy granie dziećmi 90 minut na pełnej.
0
@Roobo pomysł że jK kounde wypadnie to też :) teraz Pivot wypadł. Perfekcyjne budowanie zespołu
0
@abram3k koleś chodzić nie może, zgiąć kolana. Adios na kilka miesięcy
0
Z naszym szczęściem dozobaczenia za pół roku
0
@Who_you_mam I to jest rozwiazanie? Za chwile wszyscy ci wypadną
0
@tomcias10 Valencia - 0 pkt, Bilbao - 1 pkt, Rayo - 3 pkt. Faktycznie graliśmy z mistrzami świata
1
Pierwsza połowa katastrofa. Ponownie bo z Valencia tez tak było
Druga bardzo dobra.
Pedri, Olmo, - b. dobrze
Yamal - Dobrze
Rafa - tytan pressingu
Bernal tez świetnie
Problem Lewa obrona - nie ma co komentować obu występów. Balde objeżdżany, ten Gepard z tylu nic złego nie zrobil, ale drewno straszne
Kounde najgorszy mecz od dawna.
TS - nie pomógł.
Na razie jest mega zaangażowanie, ale
Wypada Bernal nie mamy Pivota, nie mamy nikogo za Kounde i lewej obrony. Kadra jest źle skonstruowana na tak długi sezon.
0
@AlphaNumeric Pedri chyba ok. Normalnie schodził. Bernal nie wyglada dobrze
0
@Bartula Wygrali 3-0 i to się liczy. To nie balet
0
Doliczy jeszcze z 15
0
@Who_you_mam ta masz kogoś jeszcze kto dowód osobisty chociaż ma?
2
Kounde dziś jeden z gorszych jego meczy. Oj bardzo słabo, głupio
1
Kur. Fermin się nadaje do środka.
26
nie mam pytań. Jaka kur. jest dziś na VAR?
2
Fantastyczny mecz Pedriego. Druga połowa mega
1
Ja prdl ten widok mnie juz martwi. Pedri
0
Zmiany. Kounde to ledwo żyje dziś.
0
@swiergol2 no dziś zamknął wszystkim. Co do umiejętności nikt mu nie odmawiał, ale te jego kontuzje
1
Balde jest jeszcze gorszy od Martina. Mamy tam ogromny problem
0
Nie uznanie bramki będzie patologia
0
Wszystkie decyzje w ataku złe. Do pola karnego b. dobrze
0
Ferran z tej ławki nawet niech nie wstaje
1
@Murazor :) No wybitnie, mieli strzał chociaż na bramkę? To jest chaos na boisku a nie mecz piłki nożnej.
0
@FcPortoFan1999 Obejrzyj pierwsza połowę z Valencia. Wyglądaliśmy jeszcze gorzej, wy macie krótka pamięć poprostu. Jak w drugiej strzelimy 2 to nikt o pierwszej połowie pamiętać nie będzie. Tylko ze my gramy z Valencia Bilbao i teraz Rayo, a nie w LM.
0
@partymaker to tez prawda. Ale Martin na lewej i terran to decyzja Flicka