tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1234 nie wiedziałem że pod wpływem gorączki i kaszlu, pizd. Pod okiem się robi. Ciekawe
0
@Emhyr Jedna wielka niewiadoma. Kontrakt minimum 3 lata. Sprawdził się w 1 klubie, prowadził tylko 1 klub. Ogromne ryzyko
1
@Pingwinek to oni do wszystkich socios nie wysyłaja? Dziwne
0
Ciekawe jaki response będzie. Stawiam na wielkie 15%
6
@Luciano99 słyszałem z pewnego źródła że matka jest Ryszard
1
I to jest prawdopodobny sondaz. Miedzy KO-PIS minimalna roznica, pozostała 3-ka blisko siebie, chodz Lewica nie wiem czy nie za duzo tu ma. Raczej z Lewicy -1pkt do Pl2050
1
@Kondziubarca Dlatego Laporta obita mordka. Oni sie tam leja.
9
@NeroTFP1 Jak słysze ze dzien wczesniej wypił wino a rano 1 piwko. To .... pewnie najeb. był
0
@Criss18Barca w czasach pokoju każdy kozaczy. A jakby trzeba było iść na wojnę to ci patrioci pierwsi sprd z kraju. W gębie każdy mocny.
0
@Criss18Barca lista wrogów długa. Ktoś pewnie pomógł
0
@Tasde daj mu inne auto.
0
Znaleźli nie znaleźli, znaleźli i tak cały dzień. A to znaczy że prawda ukrywana. Mogą już szukać nowego prezydenta. Moim zdaniem rozbił się, zestrzelony bez różnicy. Szanse że żyją oceniam w skali -Hajty na 1%
0
@Arden ciekawie się dobrali :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@FCB_dimiC najlepiej by kontynuował karierę poza strukturami FC Barcelona. Dla mnie to rozsielitka może być.
1
@FcPortoFan1999 już lecą. GKS to w obecnej formie to i lechie by pokonał. Wygrywają też w końcówkach co pokazuje pewność siebie. Tak jak pisałem po Podbeskidziu, Arka jest na oparach, nie wierzę by nie przegrali za tydzień. Nie jestem ich jakimś tam kibicem, poprostu mam bliżej chciałem czasem syna zabrać na mecz ekstraklasy. Życie :)
3
@Kondziubarca Lapcio dostał rozwolnienia po ananasie
0
@FcPortoFan1999 Arka po za ekstraklasa. Na bank ich Katowice za tydzień wyjaśnia. A w barażach już sił nie będzie i motywacji. Tak to jest jak się z Podbeskidziem remisuje. Życie
1
@bartas97 i teraz mnie wkurzyłeś że przypomniałeś
1
@KrystianR ja zawsze latałem z itaka, właśnie ze względu na rodzinę. Nigdy problemów nie miałem. W tym roku byłem z tui i jakoś tak korporacyjnie. Słaby kontakt, ale w sumie sumarycznie bez większych ekscesów
0
@Cule1234 Xavi na pełne zaufanie i nigdy w niego nie watpilism, tu teraz pauza na pseudo wzruszenie. I jesteśmy podekscytowani na myśl o kolejnym sezonie.
0
@Emhyr takie fifty/fifty
0
@FcPortoFan1999 no lepiej by wbili, to derby, jakiś rożny, druga żółta, karny itd. Tu wszystko się może zadziać.
0
@insp1re to prawda. I wiecznie rywale w banalny sposób generują sytuację sobie, obojętnie kto by to nie był
0
@FcPortoFan1999 no Lechia z czerwoną. Więc niech grają na ten remis do końca.
0
Real Madryt oczekiwane gole. 1,2. Strzelone 4.
0
@FcPortoFan1999 a, to luzik
0
@TR3YWAY to chyba zostaniesz aquamenem.
0
@ProMILs czy oni dziś zagrali lepiej. Rayo wygenerowało 3 B. Dobre okazję z czego dwie setki. Gdyby wpadły, całkowicie inna atmosfera by tu była. To nie był dobry mecz Barcy