1

@Kinginiesta ważne że patriota. Dla Polski kradł, wydaje kasę w polskiej żabce a nie Niemieckim Lidlu

27

@lntrowertyk to patriotyczna inflacja. Z dumą Węgrzy patrzą że to dla kraju, dla hymnu, flagi.

0

@Emhyr a jak się la bamba nim srała jak w Ajaxie był. Nic historia ludzi nie uczy, trenerzy często mają mega sezony, by po awansie do dużych klubów nie poradzić sobie. Trenowanie Ajaxu a takich klubów jak manu, Barca itd to inny świat.

1

@Maciek069 on tu przyjdzie za free

1

@MOLESTA wiem gdzie gra, ale nie pamietam czy się wyróżnia w Betisie. Nie oglądam meczów Betisu oprócz z nami. A my z Betisem lubimy grac.

0



Nie znam kolesia, ale jak za friko, doświadczony DM, myślę ze się przyda na ławke, doświadczenia nam bardzo brakuje

2

Ale obrona piłki Igi. Kozak


0

@MesQueUnClub96 Poprostu widza ze na rynku nie ma nikogo sensownego.

1

@Blanco16 myślę że nie.

0

@FcPortoFan1999 pogoda to idealna by wyjść nawet do warzywniaka. Zero tv

0

@tristan87 źródło bardzo mocne. Czyli wystawiamy wysokie pensje na sprzedaż plus możliwość zarobku. To tak gdybyśmy myśleli że finanse nasze są na lepszej drodze, no nie są. A tymczasem Perez szuka inwestora, Laporta już jest lata świetlne za perezem w zarządzaniu klubem.

0

@kaamil1910 jak ty chcesz na nim zarobi? 35lat, rok kontraktu, pensja 15 netto? Jeśli odejdzie to za darmo, ale on nie odejdzie

1

@budel17 no w ostatnich latach na południu, Czechy, Chorwacja powoli pokazują się takie kozaki.

2

@BorzyKrzys jakby to przez miasto przeszło


1

@Iniesta997 bo to jedyny sensowny pomysł.

0

@Afterlife jak to naciągnięte prdl to z Krzysia nic nie zostanie

0

@Faro a po co ma grać pierwszy garnitur. Jak ligę ośmieszyli i mogą grać rezerwa

0

@Cule1234 ta połamie się po 2 tygodniach

0

@Afterlife zaraz mnie pojadą, ale co tu wielkiego oprócz precyzyjnego przebijania. Moim zdaniem poziom kobiecego tenisa z roku na rok słabszy. Takie akcje u chłopow to w ATP 250 norma. Fajnie ze Magda powalczyla tylko pytanie czy Magda świetna forma czy Aryna słabsza i poziom słabszy.

3

@Arden diabli wiedzą. A później problemy jak z ansu

0

@Aragorn33 trzymajcie mnie.

1

@Matheu12 mówisz o czasach przed wejściem do ue? Ja te czasy doskonale pamiętam. A ty?

2

@barcanawieki Jest jedno co łaczy ściane wschodnia z nami na czele. Korupcja, złodziejstwo. Weźmiesz Białorus, Rosje, UA i niczym sie nie różnia, my po wejsciu do UE musimy sie bardziej nameczyć by kraść, ale dalej daja rade.

0

@Rhaan A pamiętasz kiedy Rodri zaczął być kozakiem?

0

@Pawlusek misiu netto

0

@arasz1819 bo to taki mental Polaka. Wiecznie źle, a jak źle to trzeba 24h mówić że jest źle. To ich nakręca

1

@Sulimo wystarczy trenera posłuchać. Fati ma wyjeb. W mocne treningi, przygotowanie fizyczne, to sobie nie pogra, dzieciak zniknie, ale do tego czasu bardzo dużo będzie nas kosztował, tzn jego pensja

0

@esem91 oni wszyscy do tego pe spieprzają. Ciepła posadka, zero roboty, kasy w Ch. Ale Unia zła

1

Komentarz usunięty

1

@Jackazz jak będzie tak grać to nie zaszaleje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?