tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon to co zwykle, 4 miejsce
5
Ten Wirtz co świetnie chodzi w Bayerze. Kurde, młodziak jest za nami, Deco powinien go nakręcać by nie przedłużał kontraktu i czekać do 2025
0
@Pawlak1992 manu za rok. Masz chyba AI z Lidla czy z wyprzedaży
0
@Chucky będzie ciężko. Na bank Psg się rzuci na nas, a ma czym, ale co za tym idzie będą grali wysoko, więc liczę że Rafa, Lewy to wykorzystają. Przydałby się pivot nam, no ale niestety nie mamy. Chyba że Fdj by tam postawić, i 3 pomocników.
1
@Kgorecki2500 Ja byłem z młodym i na Pandzie zasnąłem, ale dzieciak mówi że spoko
0
@Barcanajlepszyteam tu dobrze to opisane. No ale to Żydzi, z ego przerośniętym.
1
@Dankho94isback nie mam pojęcia, ale Psg z Newcastle przegrało 4-1 jak sędziował w meczu grupowym.
0
@takisobiektos wystraszyli, gdyby coś mogli to by zajeb. A to wszystko tylko na pokaz, pewnie też by naród ich pojechał bo w końcu 7 dyplomatow stracili i kraj chciał zemste Tzn. Tak uważam, nie ze musze mieć rację
4
Isztwan sędzia meczu.
4
Czyli po wojnie. Iran po prostu wystrzelił drony by Izrael miał czas, bo prawie 2h leciały, oraz zniszczył wszystkie. A po akcji dał info by Izrael uważał. Czyli się wystraszyli, to dobrze bo się to nie rozkręci.
0
@qbuteq la bambie tego nie wytłumaczysz. Od Valverde po Xaviego zawsze na jakiegoś młodzika la bamba się uprze że trener niszczy, a później młodzik idzie w świat i tyle go widzieli. No ale oby tu było inaczej, zobaczymy next sezon, albo może warto wypożyczyć by rozwijał się tam gdzie mniejsza presja i więcej minut
0
@Kengo no i teraz porównajmy naszego rezerwowego bramkarza. Jak też obrona elektrycznie grała.
0
@qbuteq są powody że nie gra u Xaviego, wczorajszy mecz też to pokazał co to za powody. Oby to nie był transfer na siłę bo Real kupił wpierw swojego młodego Brazylijczyka, a Lapcio jak to Lapcio, polityka to polityka. Na razie nawet przebłysku nie widzę u niego.
1
@P33ck o ataku Rosji na UA dokładnie trafił Bartosiak. Ba każdy scenariusz, że wpierw Białoruś uzależnienie że próba destabioizaxji na bliskim wschodzie, że później atak w UA, a później od Estonia po rumienię zimna wojna. Wszystko w pkt
0
@jacob345 A co zrobil?
0
@BulaKG przedłuż kontrakt tylko.
0
@RosjaninBut No a co felix , Rafa nie? Może na druga polowe dać więcej Yamal, od meczów reprezentacji bardzo złe decyzje u niego. Presja za duża na niego jest moim zdaniem
3
No i git. Są 3pkt, które utrzymują 2 miejsce, ważne w kontekście superpucharu i kasy.
Ja bym we wtorek Yamala posadził na ławkę a dał Felixa, Lewego i Rafę, Yamal na druga połowę.
0
@abram3k Myślę ze powinien wejść z FDJ na 20-25 minut
0
@abram3k Nie dziwie się ze Roque mało gra. Ale tak wiem młody blablabla
1
@BarcaKings965212 Top czego? Bo chyba nie gry?
0
Myślicie ze uznają?
0
@mr Barca Ma strzał, dobrze wychodzi na pozycje, koniec umiejętności. Ja bym go sprzedał w lato.
3
Ale Fermin złe się ustawia. Ja prdl, Cubarsi teraz przez niego musiał faulować. Słabo wyglada Fermin.
0
@4drian0 a po wygranym dziś, a przegranym we wtorek co dalej? Debilne pytanie, mistrz odjechał, wtorek kluczowy nie ma co ryzykować, niech grają zmiennicy
0
@4drian0 I co nam po tym meczu jak majster dawno przegrany. Wtorek, wszystko na wtorek trzeba postawić
5
Słuszna decyzja Xaviego, mistrzostwo dawno umoczone, wtorek kluczowy.
0
@FcPortoFan1999 Arka coraz bliżej ekstraklapy
1
@D10SLEO no firmy widzą jak duży zasięg generuje. Więc się tymi wplatami reklamują. Taniej niż mkt w tv, czy jakieś inne internetowe firmy. Dobry jest, chodź kompletnie nie mój świat.
4
Zerknijcie sobie po najwyższych kwotach kto wpłaca hajs. Same firmy, jak Krzyśka nie lubię, tak jego zasięgi i jak to robić to chłop naprawdę umie. Świetna akcja i świetny efekt.