0

a co było jak barcelona przegrała z realem el clasico 2-1 pod koniec meczu powinien być karnyfaul na adriano

0

Co to wogóle ma znaczyć nie wyobrażam sobie Barcy bez Abiego chcą kupić obrońców a tu co nie podpiszą kontraktu z jednym z najlepszych obrońców świata chyba już zapomnieli o tym jak grał i im tyłki ratował to pewnie przez ta chorobę która mu nic nie zabrała ale jak go zwalniają przez chorobę to prosze zwolnić równierz Tito którego nie było przez czas gdzie były najwarzniejsze mecze a jak wrócił to Barcy nic nie dał a Abi na dwa mecze zawodnik meczu mam już dosyć złych decyzji zarządu ale cóż lipa :( VEB

0

Luiz najlepszy

0

Milan w obronie Thiago na ataku Lia żona Thiago hehe

0

Abidal jest zajebisty

0

Proszę o ville
VeB

0

no i co z tego juz wygrywamy 2;1

0

Proszę dać przynajmniej 15 min Abidalowi chciałbym go zobaczyć jak zagra po długiej kontuzji

0

0

Szkoda ale myślę że zmieni zdanie

0

a gdzie abidal dajcie mu się pokazać

0

messi

0

Wilga Breno
Messi będzie grał jasz cze conajmniej 10 sezonów a nie 5

0

niech abidal wejdzie za albe w 70 min
chciałbym go zobaczeć jak gra po kontuzji oby nie miał złej formy :)

0

Chciałbym się takim przejechać

0

Piszecie bzdury tylko dlatego że się tak ubrał ??? Jak tak to szkoda mi was.

0

po co ten alexsis niech go sprzedadzą ja wiem co on robił w tamtym sezonie ale w tym gra jak zawodnik z ligi niższej

0

wracaj ziomku

0

jestem na nie jak coś to na wypożyczenie max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?