0

@Eto'o9 R10 pewnie że jest

0

@Chaoss myślę że ciężko o P3 z obecną kadrą

0

@jacobFCB no i nie idziemy, Chorwat przedłuży kontrakt

1

@Nazio_87 BonSoul na wakacje ptaszki ćwierkają

0

Pierwsze spotkanie tego mundialu jakie mogę obejrzeć i mi się trafił ciekawy meczyk

0

@Bogan akurat Auba wydaje się być spoko ziomkiem i chyba złapał kontakt z naszymi młodymi, Vidal to świr ale za drużynę walczył zawsze. Myślę że przyszli do Barcelony też w takim wieku, że trochę głowa im ochłonęła. Victor kozacki piłkarsko ale jego wojny z klubami nie są dobrą reklamą

0

@Nazio_87 zauważyliście może że zniknęło Diamondlife ze Spotify? Czy coś mi się pokręciło i nigdy nie było?

1

@kcule14 Veratti, nie zapominaj o Verattim! I jeszcze NIE dla Ballacka

1

@jacobFCB mam blisko to też pójdę

0

@BojanKriKicz czy tak czy nie to i tak to czeka

0

@sopa10pl akurat z United wycisnął co mógł, po nim było tylko gorzej

0

@MessiForeverTheBest patrzcie, debile

0

@budel17 ale można nie przeznaczać na to 2+ miliardów rocznie. Nie było tak, że „onkologie” nie dostały a dostała tv? Teraz promują zrzutkę na „drobne” i mamy się cieszyć? Zanim ktoś mnie zjedzie za te „drobne” to włączcie sobie, jeden z drugim, filmik na yt takiego Azjatę jak porównuje milion do miliarda

3

@Alan_fcbfan podpinam się pod pytanie

3

@Katalończyk 99 nie można pikować w górę

9

@PatrychoO dobrze że mu kazali bo by głupoty gadał jeszcze

0

@esem91 Tępy ryj chciał trochę zasłonić

0

@Sulimo zgadzam się, zajebista sprawa tak wytrenować stały fragment. U nas by się przydał taki Arteta, na trenera stałych fragmentów ;)

0

@Chucky jak robisz trasy to spoko auto ale jak robisz małe przebiegi to zajedziesz diesla.

1

@jackoFR jedna asysta

1

@GuerillaAthletic Tevez co to był za piłkarz

2

@Criss18Barca Jasnej Góry też nikt nie zdobył od kiedy tam stanął, także United pewnie u siebie już nie przegra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kocuur czyli zostaje nie głosować

3

@Gaucho oj Victor, potrafił wpuścić babola, żeby potem wyjąć strzał nie do wyjęcia, piękny bramkarz z dobrym mentalem

0

@clyde jazda z madryciokami

0

@gumaz piękna natura i spokój w takich miejscach jak np Geilo czy Voss

0

@Remi70 W superpucharze i tak chyba zagrają

0

@mientusek1407 Fermin debeściak

0

@Hosh miał że obie strzela na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?