thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 pewnie że jest
0
@Chaoss myślę że ciężko o P3 z obecną kadrą
0
@jacobFCB no i nie idziemy, Chorwat przedłuży kontrakt
1
@Nazio_87 BonSoul na wakacje ptaszki ćwierkają
0
Pierwsze spotkanie tego mundialu jakie mogę obejrzeć i mi się trafił ciekawy meczyk
0
@Bogan akurat Auba wydaje się być spoko ziomkiem i chyba złapał kontakt z naszymi młodymi, Vidal to świr ale za drużynę walczył zawsze. Myślę że przyszli do Barcelony też w takim wieku, że trochę głowa im ochłonęła. Victor kozacki piłkarsko ale jego wojny z klubami nie są dobrą reklamą
0
@Nazio_87 zauważyliście może że zniknęło Diamondlife ze Spotify? Czy coś mi się pokręciło i nigdy nie było?
1
@kcule14 Veratti, nie zapominaj o Verattim! I jeszcze NIE dla Ballacka
1
@jacobFCB mam blisko to też pójdę
0
@BojanKriKicz czy tak czy nie to i tak to czeka
0
@sopa10pl akurat z United wycisnął co mógł, po nim było tylko gorzej
0
@MessiForeverTheBest patrzcie, debile
0
@budel17 ale można nie przeznaczać na to 2+ miliardów rocznie. Nie było tak, że „onkologie” nie dostały a dostała tv? Teraz promują zrzutkę na „drobne” i mamy się cieszyć? Zanim ktoś mnie zjedzie za te „drobne” to włączcie sobie, jeden z drugim, filmik na yt takiego Azjatę jak porównuje milion do miliarda
3
@Alan_fcbfan podpinam się pod pytanie
3
@Katalończyk 99 nie można pikować w górę
9
@PatrychoO dobrze że mu kazali bo by głupoty gadał jeszcze
0
@esem91 Tępy ryj chciał trochę zasłonić
0
@Sulimo zgadzam się, zajebista sprawa tak wytrenować stały fragment. U nas by się przydał taki Arteta, na trenera stałych fragmentów ;)
0
@Chucky jak robisz trasy to spoko auto ale jak robisz małe przebiegi to zajedziesz diesla.
1
@jackoFR jedna asysta
1
@GuerillaAthletic Tevez co to był za piłkarz
2
@Criss18Barca Jasnej Góry też nikt nie zdobył od kiedy tam stanął, także United pewnie u siebie już nie przegra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kocuur czyli zostaje nie głosować
3
@Gaucho oj Victor, potrafił wpuścić babola, żeby potem wyjąć strzał nie do wyjęcia, piękny bramkarz z dobrym mentalem
0
@clyde jazda z madryciokami
0
@gumaz piękna natura i spokój w takich miejscach jak np Geilo czy Voss
0
@Remi70 W superpucharze i tak chyba zagrają
0
@mientusek1407 Fermin debeściak
0
@Hosh miał że obie strzela na kuponie