O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5476
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

@plama

1. nie jest pod zadnym pozorem fanem RM. Kibicuje z całego serca Arsenalowi

2. Czy widziałem Carvalho i Contreao w akcji? tak. Contreao przypomina mi R. Carlosa i Evre w jednym poza tym zaliczył bardzo udany sezon. Carvalho jest filarem defensywy realu. skleja i organizuje. gra wysmienicie przez cały sezon w przeciwieństwie do Pique ktory mial 1st cz. sezonu udaną a potem dno czy też Puyol'a który przez ponad miesiąc był kontuzjowany. Co do bramkarza to jeżeli sądzisz ze VV jest lepszy czy od Neuera/Cassilasa to obejrzyj mecz Arsenal - Barca i bramke RVP bo za kazdym razem chce mi sie plakac ze smiechu. Neuer to nie tylko mecz vs MU ale też świetny sezon w Bundeslidze, która z zaciekawieniem śledzę. Więc nie mów mi że nie przemyślałem swoich wyborów. pozdrawiam Kuba

0

zaciekawiła mnie wasza dyskusja o tej jedenastce

widzę komentarze typu 'a valdes to co?'. Wg mnie to jest dowcip, jeżeli umieszczacie valdesa w miejscu Ikera to ja się pytam czemu Viktor jest dopiero 3rd bramkarzem w Hiszpanii? Po za tym w Europie jest co najmniej 10 lepszych golkiperów od Valdesa.

Moja 11:

Nueur - Contreao Vidic Carvalho Marcelo - Wilshere - Xavi Iniesta - C. Ronaldo Messi Falcao/Van Persie

dziekuje. pozdrawiam

Zobacz wszystkie

0

zaciekawiła mnie wasza dyskusja o tej jedenastce

widzę komentarze typu 'a valdes to co?'. Wg mnie to jest dowcip, jeżeli umieszczacie valdesa w miejscu Ikera to ja się pytam czemu Viktor jest dopiero 3rd bramkarzem w Hiszpanii? Po za tym w Europie jest co najmniej 10 lepszych golkiperów od Valdesa.

Moja 11:

Nueur - Contreao Vidic Carvalho Marcelo - Wilshere - Xavi Iniesta - C. Ronaldo Messi Falcao/Van Persie

dziekuje. pozdrawiam

0

@plama

1. nie jest pod zadnym pozorem fanem RM. Kibicuje z całego serca Arsenalowi

2. Czy widziałem Carvalho i Contreao w akcji? tak. Contreao przypomina mi R. Carlosa i Evre w jednym poza tym zaliczył bardzo udany sezon. Carvalho jest filarem defensywy realu. skleja i organizuje. gra wysmienicie przez cały sezon w przeciwieństwie do Pique ktory mial 1st cz. sezonu udaną a potem dno czy też Puyol'a który przez ponad miesiąc był kontuzjowany. Co do bramkarza to jeżeli sądzisz ze VV jest lepszy czy od Neuera/Cassilasa to obejrzyj mecz Arsenal - Barca i bramke RVP bo za kazdym razem chce mi sie plakac ze smiechu. Neuer to nie tylko mecz vs MU ale też świetny sezon w Bundeslidze, która z zaciekawieniem śledzę. Więc nie mów mi że nie przemyślałem swoich wyborów. pozdrawiam Kuba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?