thekufel
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche odbiegając.. wolałbym żeby Xavi był zmiennikiem Cesca..
0
Teraz to ja tu chciałbym widziec młodszych.. Thiago.. Tello.. Bartre.. Montoye..
i Alexisa ;)
0
w sumie jestem na tak, tylko żeby dostawał minuty ;)
0
Nie wiem po co jest mowa o innych napastnikach niż Neymar..
Czy tak, czy tak on na bank bedzie u nas od nowego sezonu..
A zamiast wydawac kase na kolejnego napastnika, kase przeznaczyć na obrone. ;)
0
http://www.meczyki.pl/skroty/25537/fc_barcelona_betis_sevilla_42.html
0
Tak.. Tito chce Silvy..
Ale ostatnio coraz wiecej osób nie chce Tito..
0
Jak można rozważać sprzedanie Fabregasa..
po prostu barak słów.. -,-
0
Co jak co.. wolałbym cześciej Fabre w pomocy od Xaviego..
Taka prawda, pamiętacie mecze kiedy Fabre kierował pomocą? Nie szło mu to tak źle, a jeśli by sie ograł... ;)
0
Czytam wasze komentarze drodzy koledzi.. czytam..
Baraca ma kupić Lewego? Bo ma dobry sezon? Prosze was..i wypali sie jak Sanchez.. nam trzeba pewniaków..
Czy nam sie podoba czy nie, bedziemy mieli Neymara.. wiec ataku nie trzeba bedzie wzmacniać, tym bardziej mam nadzieje że młody Tello rozwinie bardziej skrzydła.
Priorytet to obrona.!
0
Przykro mi mówic.. ale możemy już podziękować.
Nie widze w składzie Bartry... i brak Messiego.
0
Jak wyobrażacie sobie podstawowe jedenastki? ;)