theszymox
Dołączył/a: lipiec 2013
Piaseczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@raben24 W punkt jak nic.
0
@masik86 Raczej nie xd
0
@liamgreyhate Może nie ale doświadczeniem starej gwardii może by się jakoś udało
0
@Vempers Bez kitu takie statystyki są wręcz fenomalne w takim wieku.
0
@Adam[7] W sumie może i masz rację Adamie :)
0
@martin86 zgadzam się
0
@equwesta A to Laporta chce go na 100 pro zwolnić ?
0
@Adi123456789 Nie powiedziałem ,że Messi jest przez to gorszy.
0
@Adi123456789 Cała drużyna nie broniła a nie tylko Messi
0
@Adi123456789 Ale nikt pod Pique nie gra heh i nie ma wokół niego takie szumu
0
@equwesta No ta lepiej znowu zmieniać trenera w ciągu 3 lat ,żeby drużyna nabrała jeszcze większego chaosu. Nie tylko trener zawiódł ale też praktycznie większość drużyny więc ja jestem za Koemanem dalej.
0
@Adi123456789 A ja się z nim zgodzę,Messi wiecznie grać z nami nie będzie tym bardziej ,że już ma ponad 30 lat. Barca prędzej czy później musi nie nauczyć grać bez niego.
0
@Sheva77 Czas Pique w Barcie już minął, pora na młodszych graczy
0
@Pain A kto ma ich ustawić ?
0
@catalanian09 Nie wiem kiedy zaczniemy grać jak to przystało na BARCELONĘ .
0
@CarloCule Widzę ,że wszyscy zaczynają zwalniać trenera, to może niech oni sami siebie trenują ?
0
@Iwan567 Kogo za kogo ?
0
@neolodz Sami są sobie winni
1
@Prezesso Nagle ? Młodzi też jeszcze nie umieją grać
0
@catalanian09 No widzisz u nas dopiero przy takich drużynach wychodzi ile młodzi potrafią
0
@Dembek No problem
0
@Norbi2021 Ale wiesz co ja sam pytam jak strims nie działa lub rodajirecta
1
@Dembek strims.world
0
Ma ktoś transmisję ?
0
@poskus No to fakt może by się jakimś cudem udało
2
@Johnson Po tym jak go potraktowali ? Wyśmiałby nas ,bardzo wątpie że do nas wróci gdyż raczej jest szczęśliwy w Atleti
0
@wiseguy https://sport.tvp.pl/52327993/liga-mistrzow-fc-barcelona-kontra-paris-saint-germain-na-zywo
0
@leopiessi20 Tvp.sport.pl
0
@dominikm Bez kitu.
0
@krzysiekgier Za długo grała stara gwardia i młodzi jeszcze się zgrywają