0

@raben24 W punkt jak nic.

0

@masik86 Raczej nie xd

0

@liamgreyhate Może nie ale doświadczeniem starej gwardii może by się jakoś udało

0

@Vempers Bez kitu takie statystyki są wręcz fenomalne w takim wieku.

0

@Adam[7] W sumie może i masz rację Adamie :)

0

@martin86 zgadzam się

0

@equwesta A to Laporta chce go na 100 pro zwolnić ?

0

@Adi123456789 Nie powiedziałem ,że Messi jest przez to gorszy.

0

@Adi123456789 Cała drużyna nie broniła a nie tylko Messi

0

@Adi123456789 Ale nikt pod Pique nie gra heh i nie ma wokół niego takie szumu

0

@equwesta No ta lepiej znowu zmieniać trenera w ciągu 3 lat ,żeby drużyna nabrała jeszcze większego chaosu. Nie tylko trener zawiódł ale też praktycznie większość drużyny więc ja jestem za Koemanem dalej.

0

@Adi123456789 A ja się z nim zgodzę,Messi wiecznie grać z nami nie będzie tym bardziej ,że już ma ponad 30 lat. Barca prędzej czy później musi nie nauczyć grać bez niego.

0

@Sheva77 Czas Pique w Barcie już minął, pora na młodszych graczy

0

@Pain A kto ma ich ustawić ?

0

@catalanian09 Nie wiem kiedy zaczniemy grać jak to przystało na BARCELONĘ .

0

@CarloCule Widzę ,że wszyscy zaczynają zwalniać trenera, to może niech oni sami siebie trenują ?

0

@Iwan567 Kogo za kogo ?

0

@neolodz Sami są sobie winni

1

@Prezesso Nagle ? Młodzi też jeszcze nie umieją grać

0

@catalanian09 No widzisz u nas dopiero przy takich drużynach wychodzi ile młodzi potrafią

0

@Dembek No problem

0

@Norbi2021 Ale wiesz co ja sam pytam jak strims nie działa lub rodajirecta

1

@Dembek strims.world

0

Ma ktoś transmisję ?

0

@poskus No to fakt może by się jakimś cudem udało

2

@Johnson Po tym jak go potraktowali ? Wyśmiałby nas ,bardzo wątpie że do nas wróci gdyż raczej jest szczęśliwy w Atleti

0

@leopiessi20 Tvp.sport.pl

0

@dominikm Bez kitu.

0

@krzysiekgier Za długo grała stara gwardia i młodzi jeszcze się zgrywają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?