thiago messi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Jak sprzedadzom alexisa to niek kupiom hazarda
1
Ja na miejscu barcy sprzedał alvesa kupił juan cuadrado sprzedał masche kupił mangale i kogoś z wyszej pułki np hummels kompany thiago silva giorgio chiellini na pomoc to vidala lub davida silve albo koke napastnicy to aguero lub suarez a sprzedac pedro alvesa masche i songa
0
Ale idiota z tego nasriego robi z siebie paiaca jak bszjedzie na camp nou to toalety bendzie czyszczic
0
Bóg wrucił
0
Będzie tak jak z zlatanem messi jest zazdrosny poprostu że teraz alexis i neymar som w formie i strzelajom bramki
0
Ale debil napisał ten artykuł messi nie zdobył bramki tylko sanchez i w jakim stylu viscla al barcelona
0
a morze pedro za ronneya tak hce rudy odeisc z united
0
a ten krwiak to nie mogom mu casami opcionc nogi albo co po soe poplakam
0
real jurz kupil balea za 99mil a my nie morzemy kupic obroince za 30mil
0
0
mitchel musso on najlepiej pasuje w woli messiego
0
ale mamy debila trenera
0
teraz po balea jak sezon temu muwili to niehturni muwili rze 40mil za niego to rzadurzo a teraz to bendzie tszeba dacz 60mil
0
lewandowski i neymar a obrona hummels i kompany a pomocnik to morze reus albo toni kroos a jak nie to davida silve
0
i ma raka sezon dwa i koniec a bale to pilkarz na dekade
0
transfery to najlepiej gareth bale hummels neymar ta trójka da nowom jakoszcz klubowi i wyszyh zawodnikuw owszen neymar to 173cm ale bale to 186 cm i hummels 192cm to da znakomitom defensywe jak i ofensywe
0
trudno mi szie z tym pogodzic to 4.0 po poprostu nje do uwrzienia o muj borze zara bende plakacz ale rzycie toczy szie dalej myszle rze w nastepnym sezonie zdobendziemy dublet
0
0
dlaczego nie rzrobiom mecz towarzyski premiership stars vs la liga stars to by bylo widowisko
0
to bendzie szasa dla montoy ale hczial bum rzeby barta otszymal szase w meczu ligowym
0
najlepiej bylo by jak by barca kupila 2 albo 3 zawodnikuw napszyklad neymar vincent kompany i hugo llorisa albo manuela nojera po valdes chce odeiszcz to sprzedacz i ville tesz skoda ale stary