O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

oby tak dalej. miejmy nadzieję, że nie złapią żadnej poważniejszej kontuzji:) VeB!:)

0

remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.

0

ewidentnie widać, że Txiki nie radzi sobie na tym stanowisku. Skoro Guardiola twierdzi, że brakuje zawodników to tak musi być, więc niech się zarząd bierze do roboty. VeB!

0

VeB:D

0

Visca el Barca!:) Mes que un club:D

Zobacz wszystkie

0

remis nie jest zły na wyjeździe, a Ibra raził strasznie swoją grą, jak narazie nie pasuje tutaj. Widać było, że jak nie brał udziału w akcji to coś się działo, a jak przyjmował piłkę to stał i nic. Mam nadzieję, że się poprawi.

0

Visca el Barca!:) Mes que un club:D

0

VeB:D

0

oby tak dalej. miejmy nadzieję, że nie złapią żadnej poważniejszej kontuzji:) VeB!:)

0

ja myślę, że strzał Essiena obronił by tylko i wyłącznie Chuck Norris:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?