0

Moim zdaniem największą gwiazdą BVB jest właśnie Reus :)

0

Eto'o miał lepszą technikę niż ma Lewy :) Lewy też miał okazję do strzelania goli w reprezentacji narodowej, ale jakoś nie potrafił. Jak dla mnie on tu zupełnie nie pasuje. To jest typowy napastnik na wykańczanie piłek, nie nadaje się do tak finezyjnej, technicznej gry jaką preferuje Barca.

0

Kuchar już dawno się z Bayernem dogadał :)

0

Nie neguje, że jest dobrym piłkarzem. Ale on nie jest w stanie sobie sam wyklarować sytuacji w polu karnym.

0

Nie mamy piłkarzy na grę z kontry. Jakbyśmy mieli się bronić to nasza obrona by popękała :)

0

Powiem tak, jeśli chodzi o rynek niemiecki to ja bym się przyjrzał poważnie Alexandru Maximowi z VFB. Widziałem wszystkie mecze tej drużyny z jego udziałem i gra tego chłopaka jest naprawdę rewelacyjna. Doskonałe podania, odwaga w pojedynkach 1 na 1 :) Jak na razie to objawienie sezonu w Niemczech :)

0

Mnie nawet nie zdziwi to, jak zostanie w BVB :) Ten piłkarz tam pasuje, bo ma partnerów, którzy grają świetnie i dogrywają do niego piłki. Ja dużo oglądam bundesligi i powiem szczerze, że mnie on nie przekonuje swoją grą. Jak BVB grało słabo to go nawet widać nie było. Popatrzcie w reprezentacji narodowej jak słabo gra. On nie potrafi sam wykreować gry i sobie sytuacji. Jest dobrym piłkarzem, ale swoją grą przypomina Trezegueta :)

0

Prywatnie mam już serdecznie dość tych newsów o Lewym ;/ To już jest nudne.

0

Bo taka dyskusja o tych,czerwonych kartkach, karnych dla Realu to trochę takie zaklinanie przez rzeczywistości. To że dużo meczy wygrali fartem, to ich problem a nie nasz :)

0

Zostawmy już ten Real w spokoju i skupmy się na naszym następnym meczu, który też będzie ważny :p

0

Popieram Leo miał teraz ciężki czas. Ciągle od meczu z PSG kontuzje ;/ Ja się nie dziwie, że nie jest to wielka forma, tylko dobra solidna gra

0

Zobaczymy czy Portugale wejdą w ogóle na mundial :D

0

Gdzieś wyczytałem, że Perez chce nazwę stadionu sprzedać, może żeby więcej kasy na karne było :) A co karnych to jest niewiarygodne, żeby ,,fartem" tyle się nazbierało. Tylko z nami nie dostali i chyba jeszcze z Galatasaray, a tak to co mecz :)

0

Wynik jak meczu hokejowego w NHL :D

0

Dobry pomysł na obstawianie meczów z udziałem Realu: obstawienie, że będzie czerwona dla przeciwnika i rzut karny dla Realu :)

0

Zacytuje jeden z komentarzy, który dość często się pojawia: Gdzie Real nie może, tam sędziego pośle :)

0

Ważne, abyśmy wyszli z nastawieniem, że mecz sam się nie wygra.

0

Nie warto dopłacać do Courtoisa, za którego trzeba zapłacić z 30 mln, skoro bramkarza równie utalentowanego można mieć za 10 :) Ja widziałem co on wyprawiał w derbach Prus z Dortmundem. Ma ogromny potencjał

0

+ jednej kosie ;)

0

Jeszcze jeden z PES 6 Borka też się nada:Takie strzały to bardziej do golfa się nadają :D

0

Te strzały bale'a dziś podsumuje klasykiem: Oj kompletnie nieudanie, jak mówią młodzi ludzie, masakracja :D

0

Świętują jak i my tutaj :D

0

Zgadzam się, suchar do Familiady :D

0

Samozadowolenie :)

0

My w końcu zaczynamy dostosowywać taktykę pod przeciwnika. Martino wyszedł z założenia, że skoro Real dobrze gra z kontry to należy tak prowadzić piłkę i grę , aby kontr nie było :)

0

Uważam, że dziś zobaczyliśmy tak naprawdę 70% tego co chce zrobić Tata :) Najważniejsze, żeby te 100% przyszło w marcu, kiedy to się LM zacznie

0

Suchar :D

0

Jak dla mnie ten główny komentarz był lekko pro madrycki. Ja się z panami Wolskim i Orłowskim nie zgodzę. Barca zagrała lepiej. A ten ,,karny" w premiership nikt by nawet nie pomyślał. Jeśli już komentatorzy chcą być szczerzy to powinni dodać, że Real powinien grać w 10 bo Ramos za każdy z tych fauli powinien obejrzeć żółtą.

0

Wygrana, ale znowu to samo. Dobry mecz, ale znowu zabrakło nam koncentracji :/

0

http://www.livesports.pl/mecz/MRhH0apI/#sklady;1
To sam zobacz, gdzie go awizuje livesports.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?