0

Niedługo wejdę na fcbarca.com i na głównej ujrzę nagłówek "Cruyff planuje wznowić karierę, może zastąpić Xaviego"

0

No i tak to jest ^^

0

Dokładnie :)

0

TO JEST PIĘKNE

0

Jedno pytanie do głupiej redakcji fcbarca.com. DLACZEGO PRZED "KIEDY" JEST PRZECINEK?!?!?!?!

0

Mogliby nabyć La Lige :|

0

Najlepszy atak na świecie ma POLSKA :
Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski

0

La Pluga - jak można poprawić statystyke strat? :)

0

Neymar to no marta kome sowe

0

HART
ALVES-PIQUE-MASCHERANO-MARCELO
MESSI - NANI - INIESTA
RONALDO - FALCAO - AGUERO

Rezerwa - Lewandowski, Xavi, Villa, Bussi, Neuer :)

0

Najlepszy wywiad jaki kiedykolwiek czytałem ;)

0

Wspólna cecha Tito i Pepa - Szacunek dla rywala.
Respect =)

0

Skoro prasa to wymyśliła to dlaczego tak często zdarzają się przepychanki i rękoczyny? :)

0

Murzyni Messiego nie widzieli.. -.-

0

Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że w tym sezonie Affelay rozegra sezon życia i poprowadzi razem z Leo drużynę po triumf w La Liga.
Ps. Sory za odbięgnięcie od tematu :D

0

Preferuje Hummelsa, ale niech będzie już ten Martinez ;P

0

No trudno :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?