2

Mówiłem, żeby go nie sprzedawać. Jak zwykle zarząd mnie nie posłuchał;) Ciesze się, że mu się wiedzie.

0

Przy najbliższym Gran Derbi? lecz to jest nadal 1 pkt za mało.

1

Będziemy mieli obrońcę na następny sezon.

0

Diego jeszcze nie raz nas zaskoczy ;d

0

Tak jakby se trochę plenił ;D Boski koleś;)

0

Ja się pytam gdzie była defensywa?

0

Dobrze, że mu się powodzi ;)

0

Wygraj Lige mistrzów.. miej 7 zawodników w drużynie sezonu.. żenada.

0

Już bardziej jestem przekonany co do Laporte.

5

Pozdrawiam tego kogoś, który daje minusy osobom, które się cieszą z tej wiadomości ;d

1

To mi się podoba;)

0

On wracając do Barcelony pewnie mógłby obniżyć wymagania. To jest sentyment panowie.

0

Jeśli to nawet jest prawda to City go łatwo nie puści -.- Taki as w rękawie to naprawdę skarb ;)

1

Mesut Özil ;) jego widziałbym na środku pola ;)

0

- W 1966 roku Austria wygrała Eurowizję, Atlético zdobyło tytuł mistrza Hiszpanii, a Puchar Europy padł łupem Realu. W roku 2014 Eurowizję wygrała Austria, mistrzostwo Hiszpanii powędrowało na Calderón, a Ligę Mistrzów...

0

Tylko mnie łza w oku się kręci po strzeleniu na 2:1 ? ;>

0

Kto będzie miał numer 10 ?:D

0

a co mam wtedy napisać? Jak wygrają to gratulacje, a jak nie to przecież nie wyraże żalu. -.-

5

haha a o realu nie mają co pisać;d

0

Ja osobiście oglądałem 2 mecz. Coś pięknego.

2

Może i nie zrobił tego co powinien przy utracie 2 bramki(faul na Bale) ale naprawdę zagrał dobre spotkanie. Może w końcu zamkną się usta tym którzy go ciągle krytykują.

0

Widzę Puyola w polu karnym podczas rożnego dla Barcy;D Nie raz był tym decydującym. Jest naszym sercem który tłoczy tą krew!

0

Pamiętam mecz z Chelsea ;D Pamiętam wtedy z radości udusiłbym 100kilogramowego kumpla (przy moich 65) ;D

0

O ja pierdo... szok;( Jesteśmy z Tobą Andrés! Dzisiaj konieczna wygrana dla Iniesty.

0

Co oni się tak czepiają tego karnego. Pretensje mogą mieć nie do arbitra lecz do Demichelisa, który postawił wszystko na jedną karte i przegrał. Wiedział, że jeżeli Messi wyjdzie sam na sam to i tak będzie bramka. Nie zostało mu nic innego jak spróbować zatrzymać Messiego wślizgiem. Nawet nie starał się jakoś protestować, wiedział że sędzia nie będzie dla niego zbyt łaskawy. Kartka zasłużona, karny też. Jak ktoś nadal nie wie czy powinien być niech poczyta trochę o zasadach gry w piłkę. Dlaczego on porównuje Blaugrane do Bayernu to nie ja nie mam zielonego pojęcia. Ze względu na Pepa? ŻART!! Każda drużyna ma inny styl. Bayern to sezonowiec tak samo jak BVB rok temu. Smutne, ale prawdziwe. Nasri zastanów się 2 razy zanim coś powiesz.

0

Neymar za Xaviego. Cesc do tyłu a w drugiej połowie przy dobrym wyniku Xavi za Neymara (ze względu na ostatnią kontuzje) a Cesc do przodu. Właśnie nasuwa się pytanie co z Adriano? Z obecną formą na pewno bezapelacyjnie powinien wyjść od początku.

0

w asystach nie ma co wybierac ;D

zdecydowany faworyt ;D ma ktoś cały mecz online z 26.10.13 (GD)??

0

W takiej dyspozycji realu i Barcelony nie powinniśmy się martwić o GD. Chociaż trzeba uważać na jedno. Na sędziego.

0

Tata niech bierze pod uwagę cofnięcię Sergio(Oczywiście jego nominalna pozycja to DP) na pozycję środkowego obrońcy, pod nieobecność Mascherano, Pique bądź np Bartry(rotacyjnie ich zmieniać). Song dostawałby oczywiście więcej minut, bo zapewne na to zasługuje i pokazuje to w meczach. Dla mnie Neymar powinien być zmieniany z Alexisem a Pedro z Tello. Każdy z nich zasługuje na minuty. Grają w Barcelonie i nie można o nich mówić, że są słabi. Każdy ich mecz może być tym przełamującym niemoc. Pokazał to Sanchez wczoraj. Bardzo podobała mi się wlaśnie rotacja w drużynie Martino.

0

PanPaweł : Troszkę przesadził
leon9997 : Piłkarze z FCB i tak juz na swiecie maja przypiętą plakietkę ze aktorstwie nie maja sobie równych -- neymar nie pomaga z obaleniem tego mitu - przy tym faulu zrobił z siebie pośmiewisko na cały świat -- przykre ale prawdziwe !!!
UmyjSie : No dostać dostał, ale bez przesady... Kulał sie jakby dostał jakiegoś ataku. Uderzenie było, ale troche dodał od siebie.

i wiele wiele innych tego typu komentarzy..
Ci co to piszą są żałośni.. Graliście kiedyś w piłkę? Wiecie jaki to jest ból , gdy dostajesz z siłą z kości promieniowe w podbrudek? (może i wiecie jak graliście za dzieciaka jeszcze) jakby trafił wyżej (nos) to Neymar pauzowałby ze względu na złamanie. Jesteście idiotami pisząc, że Neymar jest świetnym aktorem. Możecie mnie tu oczerniać, ale jako user na forum Barcelony będę za nią stawał zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?