O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 161
  • Polecenia 0

Komentarze

0

dobra przyjmijmy to na klate.Remis i tyle Visca el Barca!!!!! KOCHAM WAS

0

ja pirdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

ale jajca

0

ja pierdole

0

Zobacz wszystkie

0

eee nie Nasri kontuzjowany na ok 2 miechy, 6-8tyg

0

Dziś mieliśmy okazje zobaczyć jeden ze słabszych meczy Barcy.I to nie ulega wątpliwości. Gra w wykonaniu Dumy..była po prostu słaba i tyle. Messi nie błyszczał,można nawet rzec że dał ciała.ale z wynik jest korzystny i to fakt. Co do kłótni jaka zauważyłem w spr Zlatana ja staję jednak w jego obronie.Fakt dziś wszyscy się niepopisali również on ale ludzie to Szwed strzelił gola który ma kolosalne znaczenie w kontekście rewanżu na Camp Nou.A przypomnę że Ibra jest rozliczany przede wszystkim z bramek i tego się trzymajmy.Z tą jego grą statyczną trochę racji.ale nikt nie jest idealny. Pamiętam jak wszyscy piali z zachwytu po ostatnim Gran Derb.a tu jeden mecz w plecy i już bulwers.Spokojnie rozliczac to można po sezonie.Kończąc czekam na dobry mecz w wykonaniu Barcy za 3 tyg i awans do 1/4 .... .

0

Jwśli taki trener jak JM tak chwali Ibrę to musi w tym coś być....:))

0

VEB!!!!!!!!!!!!!!!!! I oto cho!!!!!! Dobra gra + szczęście = zwycięstwo w Gran DErbi!!!!!!

0

Panowie luz ..nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?