0

wie ktoś kiedy będzie dokładny terminaż meczów gdzie i kiedy z kim gramy bo jest do bardzo dla mnie wazne bo jutro rezerwuje sobie wyjazd i musze wiedzieć pozdrawiam

0

mkord do matki jeździ się weekendy albo po pracy a on jest w pracy i powinien robic co mu karzą w końcu zarabia grube miliony a nie 5zł

0

to klub płaci zawodnikowi ogromne pieniądze do niedawna ponosił tez koszty leczenia kontuzji po meczach kadry, jak chce sobie jechac na wycieczke do pekinu to nie pobiera za ten czas pensji, zreszta co za duch olimpizmu jak 1936 w Berlinie na oczach Hitlera co za róznica Pekin czy Berlin 1936

0

to klub płaci zawodnikowi ogromne pieniądze do niedawna ponosił tez koszty leczenia kontuzji po meczach kadry, jak chce sobie jechac na wycieczke do pekinu to nie pobiera za ten czas pensji, zreszta co za duch olimpizmu jak 1936 w Berlinie na oczach Hitlera co za róznica Pekin czy Berlin 1936

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?